bugün

bir dönem benimde yiyerek desteklediğim entry dir. ucuz diye almıştık fiyatı artınca bırakmak zorunda kaldık.
sayısı oldukça fazla olan topluluk.
Normaldir. Bir topluluk kursalar dünyayı bile ele geçirirler. *
güldüren öğrencidir. parasızlıktan diyeceğim de cici bebe pahalıdır şimdi.
Avrat olmayabilir %14.2 oldu.

Edit: oran düzeltme.
avrat olmayabilir 2/5 oldu.
gayet normaldir fakat süt ile değil çay ile daha iyi gitmektedir.
ılık olabilir 3/1 oldu.
cicibebenin bira ile iyi gittiğini bilir.
meyve püresi kavanoz mamalarını de keşfetmelidir yanında, daha sağlıklısını daha lezzetlisini bulamayacaktır.
istersen 80 yaşına Gel o bisküvi yenir. görünce kendimi yemekten alıkoyamıyorum. nasıl bişeyse.
gidip özellikle alacak değiliz ama varsa da yenir be. 80 yaşına bile gelsen yersin.
çünkü cicibebe'nin tadı ötekilerle bir değil, eheheh.

çocukluk aşkım. *
benimdir. o bisküvide inanılmaz bir cazibe vardır. kaç yaşına gelirseniz gelin yersiniz. sütle yendiğinde tadına doyum yoktur. ayrıca fitness yapanlar için içindeki vitaminler ve lifler altın değerindedir.
Üniversite öğrencisi???
Ulan 33 yaşında ben yiyorum.
Üniversite öğrencisi ne ki, kariyerini tamamlamış, nerdeyse eleğini asacak eşek kadar insanlar için bile, cici bebe vazgeçilmezdir.
Bir arkadaş değil, ben!
Eskiden alırken herkes bakıyordu hâliyle bı utanma oluyordu şimdi yanımda çocuğumla alıyor göstere göstere elimde taşıyorum. Eti cici bebe candır.
Askerde bile yedim hemde sütle.
Sözlükte bi ben yemiyorum galiba.
meliha kezbanı çoktandır ortalıkta yok

şöyle karşılıklı muzlu süt içip, cici bebe yiyebilseydik

hayattamısın kız kezban safinaz.
o değil de cicibebe'nin 45 lira olması? stokluyorum artık ne yapayım. bilhassa kilo almak istediğim dönemlerde çok çok işime yarıyor. cicibebe hayat kurtarır arkadaşlar. temiz bir ürün. altı yedi paket var köşede.
Ünv öğrencisiyse iyi ya ben hala yiyorum
Yaş 35...
benim reflümü azdırıyor.
Sütle birlikte çok güzel gidiyor.
Şahsım hala yer. 176 yaşındayım.
Askerde bile yedim aq.