1. 1.
  Yetkin GÜLMEN
  Alpay ERDEM
  Caner ATAKUL
  Göxel
  ibrahim SEVER
  Felat DELiBALTA
  Serdar GiLKAL
  Kerem DEMiR
  Çetin KÜÇÜK
  Yuşa YALÇINTAŞ
  ABDÜL

  yazar- çizer kadrosuyla ağustos itibariyle çıkacak olan yeni "tayib'siz mizah dergisi" hadi hayırlı ola...
  2 ... luluv
 2. 2.
  Alpay Erdem, Yetkin Gülmen, ibrahim Sever Serdar Gilkal ve Göxel için alınabilecek bir dergidir ancak diğerleri lombak'ın da kalitesini düşüren isimlerdir, derginin başarılı olacağını umuyorum ama sanmıyorum.
  1 ... naber
 3. 3.
  http://img37.imageshack.us/img37/8541/cicidergi.jpg
  1 ... kevin
 4. 4.
  2004'ten beri mizah dergisi okuyorum lan ben. o değil de hakkaten olmamış ya. hadi belki ilk sayıdır diyecem ama bu dergi uykusuz veya penguen gibi jokerlerle dolu değil. uykusuz mesela yaz aylarında ne yazık ki çok berbat gidiyo ama umut sarıkaya tek başına toplayabiliyo. penguen'de zaten çok usta var. onlar bir şekilde toplar. hadi burada da alpay erdem var. o toplar diyecem ama o nasıl toplasın? ben köşesi çok özgün ve ilerleyemez bi köşe. oldukğu kadar olmuşzaten. hep böyle olacak zaten. ama alpay hadi göxel hariç diğer sayfalar çok kötü lan. çizgilerin kötülüğünü geçtim, komik de değil. lombak dergisi gibi olmuş. ki son haliyle lombak iyice boktanlaşmıştı. ayırca bu yazıyı vicdanlı bir şekilde ve empati yaparak yazmaya çalışıyorum ama hakkaten olcak iş değil ya. zaten az satan lombak dergisinin aynısını haftalık çıkarmak pek akılcı değil gibi ama neyse. bu arada inşallah ilk sayı sıkıntısıdır bu. ve inşallah tuttururlar. alpay erdem gibi bir değerin kaybolması hiç hoş olmaz. ayrıca ibrahim sever de oldukça kaliteli işler çıkarmış. ama işte bi olmamışlık havası var. misal uykusuz ve penguen ele alındığında "ahanda mizah dergisi tutuyorum, birazdan mizaha doyucam" deyu düşünülüyo. ama cici bana bu imajı vermedi. inşallah verir ileride.
  2 ... sokullu
 5. 5.
  leman ile başlayan gençlik maceralarımızın mitoz bölünmesi. kaç oldu ben bile sayamıyorum artık.

  (bkz: üzücü hareketler bunlar)
  ... dominick
 6. 6.
  Alpay Erdem, yetkin gülmen, ibrahim sever'in kaliteli işler çıkardığı dergi. felat delibalta, göksu gül ve hatta caner atakul gibi çizerleri gördükçe hevesim kaçıyor. dergiyi bırakıp murteci'nin entrylerini okuyasım geliyor. ama bu cici tayfası lombak'ı batırdı, farklı şeyler yapmaları lazım cici'de batmasın bari. sokullu'nun da dediği gibi Alpay erdem gibi bir değerin kaybolması hoş olmaz.
  ... naber