bugün

crystal palace'ta oynamak istemediği hem yüzünden hem de performansından net görülüyor.
aston villa'nın kongo asıllı belçikalı gelecek vaadeden futbolcusu.
bu sezon aston villa forması ile gayet başarılı performans sergilemiş olan 1990 doğumlu forvet.
dünya kupası elemelerinde belçika ile çıktığı 3 maçta 2 gol atmıştır.
46 buçuk milyon euro bedelle liverpool a transfer olmuştur.
50 milyon euroluk sakat veya yedek.
ikinci andy carroll vakası Liverpool adına.
bugün attığı gol ile liverpool Leicester City yi mağlup etmiştir.
Teneke olmamasi dilegiyle liverpool'umuza transfer olmustur.
suarez'den boşalan forvet bölgesine balotelli transferinde başarı bulamayan liverpool'un yeni transferidir. güçlü ve ikili mücadelelerde baskın bir yapısı var. bu sezon liverpool'a ilaç gibi geleceğini düşünüyorum.
çok sağlam topçudur.atıp tutanlar pişman olacaktır.
bu gün kendisine laf atanları göt etmeye başlamış olan futbolcu.10 numara bir gol atmıştır.
Leicester maçında akıllara ziyan gol kaçırmış forvet. Pas verse başkası boş kaleye atacak diyeceğim ama kendisi de zaten boş kaleye atamadı. Nerdeyse sonrasındaki atakta Leicester beraberlik golünü atacaktı.
Sadece bu sezon seyrettiğim ve bana gore tamamen kütük katıksız saf kütük adamın top sürüşüne bakarak bile bunu soyleyebilirim city macinda bile bariz ortadaydi rezil bi top sürüşü var.
çok çok kötü forvet.

penaltı atamaz, kafayla atamaz, top kontrol edemez.

kaleyi tutsa şutları razı olacak taraftar. ama yok. paso aut.
Fm 14'te jübile maçı oynattığım oyuncu. Çok emeği geçti. Var ol emektar, yaşlı kurt benteke.
Bu sene liverpool fc ye 2 maçta 3 gol atmış belçikalı forvet. Ben tek siz hepiniz dedi tüm liverpool savunmasına.