bugün

chp ye halkın düşmanlığı olarak geri dönen düşmanlık. (bkz: ) chp fıkraları
Yoktur. olsa bile akp ve insan düşmanlığının yanında devede kulak olacaktır.
ortada olan gerçekliktir.. Chp düşmanlığı yapmaya dahi tenezzül etmiyoruz tabi biz..
chp her çağdaş parti gibi dinin devlet yönetiminde egemen olmasına karşı olduğu için, siyasi islamcıların din düşmanı gibi gösterdiği ve ne yazık ki sırtından siyasi prim yapmayı başardıkları bir partidir. chp'nin düşmanlığı siyasi islamadır, ama muhafazakar zihniyetin yaygın olduğu bir ülkede bu gerçeği kitlelerin çoğunluğuna kabul ettirmesi mümkün olamamaktadır.

bu yapı karşısında, aslında muhafazakarların da çıkarlarına dokunan "akp ve demokrasi düşmanlığı" gibi güncel ve can alıcı bir derdimiz varken, olmayan bir düşmanlığı güncel tutmak demokrasi düşmanı gericilerin pek zorlanmadıkları bir iştir. bu kitleler akp döneminde güncel yaşamlarını derinden etkileyecek bir kriz olmadan akp söylemlerine inanmaya veya bunları görmezden gelmeye devam edeceklerdir.
eski yıllara göre daha da azalan düşmanlıktır.
ayrılmaz ikilidir tapu kadastro gibidir Tom ve Jerry gbidir edi ile büdü gibidir zeki alasya metin akpınar gibidir. vesselam seçmeni dahil islam düşmanı asla ayrılmayan ikililerdir. evet.

görsel
Kuruluş amacı o zaten.
Statükocu, istemem yan cebime koycu, stoyacı bir gerçeklik , birbirine kenetlenmiş , birbiri içinde erimiş, sonra hep beraber bahçıvanı mottosuna inanmış bir birliktelik.

Ne islam düşmanları gördüm üstünde elbise yok , ne dalyaraklar gördüm üstünde 6 ok yok.

Ne diyorum lan ben? Uyarsanıza lan totoşlar.
Kuruluş amacı oymuş.

Bazen diyorum gerçekten o olsaymış Atatürk’ün amacı keşke onu hak ediyormuşsunuz!

Hem özgür hem de islamı isteyenin istediği gibi yaşadığı bir ülke bırakmış gene yaranamamış.
Öyle zaten.
yıl olmuş 2024 hala islam diyorlar...
Yok canım öyle bişey.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar