bugün

belgeli kaynaklıdır.

http://www.haberseyret.co...gac-katliami#.UapfWkCeNHW
gezi parkının 10 katıdır.
izmir belediyesi'ne karşı ayaklanma sebebidir.
belgeli kaynaklı değildir

çünkü 2010 diye gösterilen fotoğrafta bir orman görüntüsü yoktur. o bölgeye google earth'den bakıldığında 2010 yılı itibariyle arazinin büyük bölümünde ağaç olmadığı görülmektedir.fotoğrafta görülen her yeşili ağaç bellememek lazım.

1 yıl arayla bakıldığında yapılan fabrikalarla birlikte bazı ağaçların durduğu, bazılarının ise olmadığı görülmektedir.

tabi o ağaçların sökülerek başka bir yere taşınmış olma ihtimali de vardır. bilemiyoruz işin iç yüzünü.

elbette eğer kesilmişse bu doğru değildir ancak akp'nin ağaç katliamı ile de asla bir tutulamaz.

gaziemir' deki arazinin sağı solu her yanı fabrikalarla doludur.böyle bir bölgede ağaçlar eğer sökülüp başka bir yerde dikildilerse bunda hiçbir yanlış yoktur. eğer kesildilerse yanlıştır ancak ortaya çıkan şeyin bir üretim aracı olduğunu düşünürsek bir parça kurtarma payı vardır bu yanlışın.

ancak park olarak kullanılan şehrin göbeğindeki bir arazide yer alan ağaçların kesilip avm yapılmak istenmesinin iler tutar hiçbir yanı yoktur. fabrika yapmıyorsun, okul yapmıyorsun ne yapıyorsun? avm. çünkü yandaşlarla birlikte yolunu bulma derdinde akp.

sonuç olarak belgeli kaynak diye ortaya çıkan başlık sahibi akp yandaşına tavsiyem önce dürüst olmasıdır.yalan söylemeyeceksin.neyse onu söyleyeceksin.yanlışı da söyleyeceksin doğruyu da söyleyeceksin. işin aslını tam olarak bilmeden de ahkam kesmeyeceksin.
chp'nin katlettiği orman neden bugüne kadar haber olmamış da şimdi birdenbire ortaya çıkıvermiş diye düşünmeye sebebiyet veren ormandır.

şakirtlerin canı belli ki daha da sıkılıyor. kuduruncaya kadar sıkım sıkım sıkılmaya devam etsin, buna alışmaları gerek artık ne de olsa...*
mesele ağaç meselesi değildir. onbinlerce kişi akp'nin yaptım oldu kimsenin aklına ihtiyacım yok tavrına tepki koymaktadır. hükümetin işine gelmeyen ufak ve masum protesto bile gazlı sulu bitmektedir. tepkiler bunadır.
anlamadığınız şey şu sevgili şakirtler. olayların bu kadar büyümesinin sebebi kesilecek olan 3-5 ağaç değil, uzanıp kitap okuyarak eylem yapan insanlara bile öldüresiye saldırma emri veren dikta kafasıdır. gezi parkı bu baskıcı yönetime verilmiş tepkinin sembolü olmuştur.
o yaptı, o yaptı. o da yaptı. neden ben de yapmayayım? çünkü politika, sen yaparsam ben yaparım oyunudur. çünkü insan olmak, olgun olmak, eğer bir şeyi başkası yapmışsa, başkasının da yapabileceği anlamına gelmektedir. ali adam öldürdü, ben de öldürürüm. veli vergi kaçırdı, neden ben kaçırmayayım? * ayşe köprüden atladı, sen niye atlamıyorsun lan o zaman?
böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. CHP lileri kötülemek için yapılmış söylem.
Katledilen ormanlar üzerinden partizanlık yapacak kadar düştük. Gerçi katledilen insanlar üzerinden partizanlık yapılabiliyorsa orman da ne ki.
Taraf olun, tarafınızı yaşatın, tarafınız için ölün....
(bkz: Bacım bi siktirip gider misiniz)