bugün

insanın zikriyatı neyse fikriyatıda odur sözlerini hatırlatan mevzudur. bu zevatlar ak partinin her şeyini irdeliyor eleştiriyor küfür ediuyor her ne hikmetse hdp ile yaptıkları ortaklığa en ufak ses çıkarmıyorlar. az kaldı az topunuzu camış derisi gibi gereceğiz.
Frank'in şahsımın sisi'yle verdiği poza ses çıkarmamasına benziyor.

Bu arada, merak ettim, CHP hdp ile anayasa pazarlığına mı oturmuş? Hayır, öyleyse söyle de ses çıkaralım.
çıkar amaçlı durumlarda ses asla çıkarılmaması hadisesidir.

zındık71 hdp chp seçime beraber giriyor mu girmiyor mu. bana sakın laf cambazlığı yapma tek sıru tek cevap.
Chpli değilim. Hdp ile ortaklık yapan tek parti Akape'dir. Kılıştar akıllı herif: %25 oy ile istanbul'da Akape'nin içinden nasıl geçtiyse; şimdi de aynı %25 oyu ile cumhurbaşkanlığını almanın planlarını yapıyor. Günümüz siyasetçilerin tümünün Allah belasını versin! Chp ve Kırıştarın yaptığı, oyunu kuralına göre oynamak... Başarılı da oluyor. 2023'te kazanamaz ise; pek değişen bir şey olmaz: Reis içimizden geçmeye devam eder. Yalnız ezkaza bi' kaybederse; Akapeliler'in alayı ya kafayı bozar ya intihar eder. Ha! Bir de unutmadan; Demirtaş'ı da özel jet ile Diyarbakır'a gönderen Kılıştar'ın duble duble Allah belasını versin! Hayin kepaze!
bin sefer yazdım oturop nezaket amaçlı görüşmek başka seçimlere beraber girmek başkadır. geçen yazdım ak parti hdp ile seçime girese oy vermem dedim pekiii chp ile hdp beraber girdiklerin herkes biliyor neden sesiniz çıkmıyor ya safsınız veya slağa yatıyorsunuz.
Lucas götünü yiyim ayağı yapma mk. Oy vermeyecek olsan çözüm süreci ve sonrasında oy vermezdin. Tayyip bu ülkeye teröristleri davul zurnayla soktu. Sizler ise artık analar ağlamayacak diye destek verdiniz.

Tayyip, apoyu serbest bırakcam dese yine de destek verecek adamlarsınız. Boş yere bu konular hakkında çene çalmayın..
Şu konuda dünyada en son konuşabilecek grup siyasal islamcılar.
Efendim CHP yerel seçime hdp'ye birlikte girmiş! Nasıl olmuş o? Chp'nin hdp'ye karşılık olsun diye aday göstermediği il, ilçe mi var? Ortada bir ortaklık belgesi mi var? Herkesi dinleten şahsım bir ortaklık görüşmesi bile yakalayamamış mı?

Hdp'nin büyük şehirlerde neden aday göstermediği açık değil mi? Kazanmaları mümkün değildi ve akp'nin ellerindeki belediyelere kayyum atamasına ayar oluyorlardı da ondan. Akp'nin tekerine çomak sokmaları için illa Chp'yle anlaşmaları mı gerekir?

Anlayışın kıt olduğu için tekrarlayayım: anlaşma varsa belgesi nerede ve hdp karşılığında ne aldı.

Hadi seni sisi fotoğrafına alalım gülüm. Dut yemiş bülbül kesildin, eski plaklara döndün yine.

Tabi bunak dede'nin de bana sataşmak dışında dediği bir şey yok. Rabia yalan oldu, dört parmak ise bilmem ne oldu...
Ortada bir ortaklık olmadığı içindir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar