1. 1.
  NBA Ligi'nin tartışılmaz en iyi oyuncusu , ve günümüzde de potaların yaşayan efsanesi olan Michael Jordan'ın1994 yılında bu kez beyzbol oyuncusu olarak sevenlerinin karşısına çıktığı,takım.. basketbol takımı da olan,Chicago White Sox'Beyaz Çorap' takımı Amerikan Ligi'nde (AL) ligin en önemli takımlarından biridir..
  ... witch is back
 2. 2.
  bostonian versiyonu icin (bkz: boston red sox)
  ... confusedy
 3. 3.
  bir de newyorker versiyonu vardir.
  kendileri new york yankees diye bilinir
  ... confusedy
 4. 4.
  taraftar tanimlamasini yapmak cok basittir. taraftarlarinin yarisi evde oturan, sumsuk, bilgisayar gencligidir. diger yarisi ise zenci (bkz: gang)lerden olusmaktadir. kisacasi cubs varken sox'a bok yemek duser.
  bu arada cubs ve sox ayni sehrin takimlaridir fakat farkli liglerde oynamaktadirlar. cubs'un oynadigi lig Major league'dir.
  ... eshquia
 5. 5.
  bu sezon atıcı jeff samardjiza'yı kadrosuna katarak playoff yarışında iddiasdjahkdksdljfkaljsf şaka şaka, bahisçilerin göz bebeği oldular zira maçları bol sayılı geçiyor ve genelde kaybeden taraf oluyorlar. 22 nisan'dan beri home run yaptıkları yok(10 senedir seks yapmamış gibi düşünün); atıcıları berbat ki vasat üstü atıcıya sayı yapamayan minnesota'dan 10 sayı yiyorlar.

  bundan sonra 3 maç yapacaklar detroit ile, onlardan da bi 8-10 yedikten sonra milwaukee serisini kazanırlar belki.
  1 ... dick advocaat