bugün

Cedric biladerimizin çocukluk döneminde bile fantezilerini süslemiş sürtüktür.
küçükken hoşlandığım kızı chen ile özdeşleştirirdim.

halen çekik gözlü kızlara zaafım olduğu doğrudur. belki de rastlantı. ekstra sıkmalık derecede yanaklar, beyaz ten, tatlı bir yüz. *

ama çinli değil türk, japon, koreli fenotipleri olacak şekilde. *

o zaman bile çinli sevmiyordum.
hatta rahatsız olmuştum, neden çinli ki diye sorup dururdum. *
cedricteki mi?
cedric'e vermeyen çinli kız.
Cedric ve chen.
sağlam micro ister, publarda genellikle alınmaz, çünkü chen li bir takım için koordine olabilen iyi bir takım lazımdır, şuan ki metada fazla yer göremiyoruz.
dota herosudur ormancıdır. sıfatı ve isim benzerliğinden ötürü sven'le karıştırmışımdır(sven rogue knight).
kaşarın önde gidenidir. kendisi arada olmasa cedric, nicolasla kanki olup alemlere akacak ama bu kaşar yüzünden cristian ve onun saçmalıklarına maruz kalıyor.

(bkz: chen go home)
Exo m grubundadır. Ana vokallerdendir. çinli grubun koreli üyelerinden.
beni dotayla tanıştıran tanıştığım günden beri (3 sene) randomda gelirse lütfen alın bunu diye yalvardığım allpick'te üstünden geçmediğim herodur.
chen - the holy knight

dota allstars haritasında bir support hero.hikayesinde kendisinden tanrının yeryüzündeki görünümü olarak bahsedilir.
çinlidir, cedric ona deliler gibi aşıktır.
(bkz: hot asian girls)*
cedric'in gece yatmadan önce 'ahh.. çen benim elmalı turtam,peynirli kekim...' diye sayıkladığı çin li kız.
(bkz: 8 yaşındaysan hayat çok güzel)
resimdeki alyanaklı, sarı kafalı yani doğuştan galatasaraylı veledin yanındaki ufaklık;

http://img0.bloggum.com/u..._ogppmfocozfq3cxyjh51.jpg
cedric in aşık olduğu çin li kız arkadaşı. bir an önce çıkmaya başlasalar iyi olucaktır.
güncel Önemli Başlıklar