bugün

Florya civarlarında ormanlık bir alanda tecavüz edilip, yarı baygın halde bulunmaları durumudur.
bir galataraylı olarak utanç duyduğum galatasaylı gruptur.daha ilkel bir tavır olamaz.şahsen dün fenerbahçe kazansın diye dualar ettim,ne de olsa fenerbahçe bir türk takımıdır ve o kupayı kaldırmasının hayaliyle yaşıyorum.

(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
fenerbahçe ve chelsea taraftarlarının maç öncesi bir araya gelmesi ve beraber gezmeleriyle başarısız olan eylem.
(bkz: evli evine köylü köyüne)
hazin sondur..

http://img352.imageshack....1461/normallfctfen0ra.jpg
(bkz: birkaç delinin yaptığıyla dalga geçen zihniyet)
http://img98.imageshack.u...mg98/8817/suratbt6dd6.jpg
Bir grup cahil mahalle serserisi olma ihtimali oldukça yüksek insanımtırak topluluktur. bu zihniyet ile sokakta polis taşlayan, dağda askere kurşun sıkan zihniyet arasında bir mübalağa yoktur. lakin olsaydı galatasaray formasını giyip fenerbahçe şükrüsaraçoğlu stadında yerini alır böyle bir başarıya imza atarken bir türk takımına destek olurdu.

signature: ultraslan
chelsea yi karsilamaya giden bir grup aslan filminin ikinci ve son filmi. dün star tv'de izledim çok etkilendim. ama sunu söylemeden geçemeyeceğim ki dün çoğu fenerliden koyu fenerli olan ben, 2. golden sonra sesi kısılan ben, maç bitiminde neredeyse ağlamak üzere kendimi bulan ben de galatasaraylıyım. bir grubun yaptığı olayı tüm galatasarlılara maletmekte hoş durmuyor.
(bkz: zıplaaa zıplaaa)
(bkz: beraber yürüdük biz bu yollarda)
tüm galatasaraylıları * utandıran, geri zekalı insanlar topluluğunun sonudur. ki hafiften göte
benzemişlerdir.
Yüzlerini kırmızıya , götlerini sarıya boyayarak istanbul'un göbeğinde baygın bulunmalarıda düşünülebilir.
kuyruklarını kıstırıp tırıs tırıs tüymüşlerdir sessiiiiiiz ve derinden.
kulüplerine zarar veren gruptur. sonlarını pek hayır görmüyorum. çünkü sayelerinde, spordan anlamayan fanatikler tüm galatasaray camiasına gölge düşürmek için aradıkları fırsatı bulmuştur. vatana millete hayırlı olsun...
aşağıdaki nedenlerden dolayı üzülmüş, xanax'lara diazemlere sarılmış kendilerini içkiye vermiş , intihar eğilimleri göstermekte olan taraftarlardır. şöyle ki :

- chelsea feneri perişan edecek diye düşünürken bir bakmışlardır tam tersi olmuştur : fener chelsea'yi silindir gibi ezmiştir, ortada sıçan yapmıştır, müthiş futboluyla chelsea'nin başını döndürmüştür.

- chelsea tek kale oynayacak derlerken fener tek kale oynamıştır, attıklarının yanında en az 10-15 tane daha net gol pozisyonu bulan fener chelsea'ye hiç pozisyon vermemiştir.

- sahanın en rahat adamı kalecileri volkan olmuştur.

- sonuçta chelsea yenecek ve avantajla dönecek derken fener yenmiştir ve chelsea'ye deplasmana çok rahat elini kolunu sallaya sallaya tur garanti şeklinde gidecek bir sonuç almıştır fenerbahçe.

- artık kendileri rezil olmuşlardır ve artık chelsea korksundur, istanbul'da zaten ödleri patlamıştır ingilizlerin, dünya türk futbolunu asıl şimdi tanımaktadır, ve daha önemlisi galatasaray unutulmaktadır!
Onlara en iyi cevabı zico vermiştir zaten.

http://img356.imageshack.....php?image=zicokollt2.jpg
son gülen iyi güler mantığıyla yine kazanan taraf onlar olmu$tur.
karsiladiklarina sevinmislerdir ve türkiye'nin konuk severligini ingilizlerede göstermislerdir.
adam gibi galatasaraylıların akıllı yorumlarına bakılacak olursa sayıları gayet az bir zavallılar topluluğudur. en son beşiktaş taraftarının daddiridatdat daddiridatdat daaat daaat tezahüratını çalışırken görülmüşler.
dün sevinçten havaya ateş açmışlar ve bir kaç kanarya vurmuşlardır. *
6 nisan 2000 galatasaray leeds united maci nda 2 ingilizi öldürmüş tutarsız taraftar topluluğudur.kendine yakışan dengesizliklerle bütünleşmiş kişi yada kişilerdir, önemsenmemelidir.

(bkz: bunu yapan bunuda yaptı)

edit: ayıbını yüzüne vurduk ya eksilersin ibneciğim. *
en son kanarya adalarinda pilic kizartma yerken gorutulenen aslanlarin durumudur.
"6 nisan 2000 galatasaray leeds united maci nda 2 ingilizi öldürmüş tutarsız taraftar topluluğudur.kendine yakışan dengesizliklerle bütünleşmiş kişi yada kişilerdir, önemsenmemelidir."

onlar bu ülkenin kirli yüzleridir. hatta öldürüp üstüne öldüreni alkışlarlar, türkiye sizinle gurur duyuyor derler. evet türkiye sizinle gurur duyuyor.

edit: olay tüm gs taraftarına değil chelsea yi karşılamaya giden bir grup aslan karakterindeki kişiliklere mal edilmiştir.
"6 nisan 2000 galatasaray leeds united maci nda 2 ingilizi öldürmüş tutarsız taraftar topluluğudur.kendine yakışan dengesizliklerle bütünleşmiş kişi yada kişilerdir, önemsenmemelidir."

1 - maç esnasında kimse ölmemiştir ( maçtan bir gün öceki olaylarda yani 5 nisan )
2 - olaylarda büyük tahrikler söz konusudur ; türk bayrağıyla kendi popolarını silmeleri gibi ; daily miror da bu olayı doğrulamıştır.

ne yani şimdi bir kaçının yaptğı bütün topluluğamı mal edliecektir.

öyleyse rüştüyü jipin içinde hepiniz mi dövdünüz.

geç bunları , anam babam geç bunları.

editten budut * eksile saygıdeğer i.necim eksile ,acı geldi sanırsam.
şampiyonluk kutlamalarından yorgun düşmüş olmaları muhtemeldir şu sıralar.