bugün

sözlükte hiç arkadaşı olmadığını düşündüğüm,* * bu yüzden kendi adına ukte veren 4. nesil liseli yazar. biraz geç bir hoş geldin olacak sanırım.
hoş geldin.
benim notum: an itibariyle kötü oylanan entry'si olmadığından etliye butluya karışmadığını tahmin ediyorum.

uktecinin notu: bende bir yazarım bende bir insanım neden hala benim bir uktem yok ki'den yola cıkarak ilk uktemi kendime ithaf ediyorum.hayırlı uğurlu olsun

ukteyi veren: chatLak (04.01.2008 14:27)

düzeltme: sözlükte hiç arkadaşı olmadığını düşünüyorum derken hakaret etmişim gibi algılanmış sanırım. halbusi o yıldızlar orda bunun için var.
tipik mirc nicklerindendir. hatta chatluck olanları da vardır.

siz türkler çok yaratıcısınız.
osn deki cod 2 turnuvalarının duayeni, üstat kişilik.
tersine gidildiğinde aşırı derecede hiperaktif olmasına rağmen eli öpülesi saygılı özverili ve çalışkan bir yazar olacağına kendisini inandırmış kişidir. bir veya birden faslada arkadaşı vardır. * tabiikide bazı yazar arkadaşlarımız ileri geri konuşmuş olabilecekler. aynı ortamda bulunduğumuz üzere yinede saygı duymak istiyor insan.
yaklaşık bir aydır sözlükten ateş almaya gelen 4.nesil yazar. görünüşe göre ateşini alıp gidiyor. üşenmedim istatistiklerine baktım. 4-5 günde bir 1 entry girip, kaçıyor.
(bkz: hele bi soluklan yiğidim)
şu anda doğum gününü kutlayan nacizane yazar. doğum günün kutlu olsun diyoruz ve gözlerinden öpüyoruz. *
(#3317458) adının merve olduğunu iki gizli bakınızla vurgulayan yazar.