bugün

Yokluktur, yapacağı birşey yoktur çeke çeke elini fatmagüle döndürmüştür ve aynı anda gözüde yuvasında bilye gibi dönmeye başlamıştır ve tabikide ilk gördüğü mini etekliye saldırmayı kendine emir haline getirmiş ve taaruza hazırdır....
tecavüzcülerin elini kolunu sallay sallaya adliyeden çıktığını görünce, tacizin hiçbir cezasının olmayacağını bilen adamdır.

(bkz: akp döneminde olmuştur)
en uyuz olduğum olayda şu kendini dinci sanan orospu çocuklarının islamda ki özgürlük ilkesini hiçe sayarak açanı sikerim, açana bakarım, açan orospudur yargılarında bulunması. sonrada ışid herif namazı kendi gibi kılmıyor diye kafa kesince 'ışid gerçek islamı temsil etmiyorröröeröröer'' demeleri. lan anası sikik sen her açanı sikince iyide o öldürünce niye suç?
afedersiniz kürttür.
şu adamın rahatlığı, dünyayı ele geçiren j.s morgan'da yoktur şerefsizim.

bu nasıl bir sakinlik lan? ''Taciz ederim ve laf atarım''... bir insanı göz göre rahatsız etmek, hayatına müdahale etmektir ama adam dünya olimpiyat oyunlarında ülkesine altın madalya kazandırmış sporcu gibi gururla konuşuyor * bu nasıl ülkedir lan?

gavaddaki mantığa bak hele *
Dürüsttür.
Ne demek örtülü olursa bacımdır da açık olursa laf atarım? Bu insan evladı "hepsi bacımız, kız kardeşimizdir. Asla ayrım yapmayız, bir kıza laf atmak terbiyesizliktir." deseydi o zaman adam olurdu.

Not: lütfen bazı başörtülülerin teşhircilikte başı açık kızların bazılarını solladığı unutulmasın.

En önemli not: başörtülü ve yobazım.
bu ülke cehennemin diğer adıdır...
Haydan gelen huya gider sözünü hatırlatıyoruz, başkaları da senin etrafındaki insanlar için, böyle düşünüyor olabilir.
kesinlikle taciz cezalarından bihaber olan adamdır. taciz cezaları 2,4,6 yıldan başlar, kişinin taciz şekli ve taciz yeri, taciz şahitleri göz önünde bulundurularak, maddi manevi tazminat davası açılabilir, ve kazanması muhtemeldir.
Bana kalırsa hukuk artık proaktif davranmalı. Bu kişi suç halihazırda suç işlememiş olsa bile suç işleyeceğini çok rahat bir biçimde beyan etmektedir. Bu bakımdan suçlu olarak görülüp ceza verilmelidir.
bu tiplerin sikini keseceksin sikini.
bu lavuğa ne desen az.
yeni türkiye'de yaşayan bir erkektir. Bu lafı der, üstüne eyleme döker, ceza da almaz.
Bu adamın tamam içinde bir şey olabilir ama gerçekler de var biraz.Cinsiyetimiz ne olursa olsun meraklıyız cinselliğe.Zaten "sex sells" dememiş mi adamlar.
Zihniyetin değişmesi lazım en baştan.
Mesela adam ne kadar rahat farkında mısınız?izlerken kanım dondu yerine ben utandım.Lan taciz etmekten bahsediyorsun demek istedim.
işte bunların değişmesi için,erkeklerin bu kadar istediğim kadını taciz edebilirim anlayışından kurtulması için zihniyet tamamen değişmeli.
Aileler çocuk yetiştirme dersleri almalı.Erkek doğduğunda dedesi bile aç bakalım da görelim kahramanı demeyecek.Sen kız çocuğun vajinasını açtırıyor musun?
Küçüklükten beri bilinçaltına kazıyoruz:"Senin penisin var oğlum!Önüne gelene istediğini yaparsın.Çünkü sen erkeksin,beyninden önemli bir penisin var!"
Sonra çocuk büyüyor erkekse sevgilisi olursa bildiğiniz şeyler.Aslan oğlum diyor oğlu biriyle yatınca.Kızdan bak olaya.Onu öldürürler be.
Herkese eşit olun.
Bir oğlunuz olursa ona sevgiyi anlatın önce sevişmeyi değil.Bilsin ki sevişmek sevgiden,aşktan doğar.Tabular yaratmayın onda.Kadının da bir beyni olduğunu hatırlatın ara sıra.
Adam için belki bunlar yapılmadı ve gerçekten cinselliğe aç,ne olduğunu bilmiyor bile.Taciz ederek,insanların haklarına tecavüz ederek rahatlayacağını düşünüyor.
Psikolojik bir yardım bile verilebilir adama ama ben artık yadırgamıyorum ki.Eşek,damacana,bank tecavüz edecek kadar cinselliğe aç insanlarımız yok mu...
türkiye gündemine oturan videodur. açarken bir kere de yanılayım diyerek açtığım ancak yine malum ırktan bir döl israfıyla karşılaştığım videodur.
Maske takmanın makul şüpheden dolayı yasak olduğu bir ülkede,bu adama ceza verilmemesi gerçekten komiktir. *
çok özür dileyerek söylüyorum kürttür. beyaz toroslar geri gelsin dedirtmiştir.

(bkz: kürt lütfen)
(bkz: kurdish horror story)
(bkz: beyaz toros)
cinsel açlığın afrikası olan memleketimizin gerçeğidir. bir gün birinin anasına bacısına laf attıktan sonra tanınmaz hale sokulunca gerçeği anlayacaktır.
hikmetinden sual olunmayan rabbim ,
ibreti alem için ne tipler yaratıyorsun .
görüldüğü yerde anası sikilip kırılmadık kemiği bırakılmayarak dünya daha iyi bir yere dönüştürülebilir.
orrrrrospu çocuğunun önde gidenidir.
Böyle sistem batsın be! Bir de o adama sorsalar pkk'yla barış görüşmeleri yapılsın mı diye, adam evet diyince hem spikeri hem adamı gözaltına alırlar, suçunu itiraf etmiştir diye. Tecavüze devam ederim desin adam, bir bok yapmazlar ama! Neden? Çünkü anasına, bacısına tecavüz etmeyerek ayrı adamlık gösteriyor, ki anasına bacısına tecavüz etse yine de başına bir şey gelmez pezevengin. Karşıma çıksın, alicam bıçağımı dayicam arkadasina, çekicem tenhaya kesicem pipisini sokucam götüne. Sonra getircem meydana, millet de koysun götüne pezevengin.
ilgili link : https://www.youtube.com/watch?v=fNjuS-_VYNc
çükü kesilmesi lazım olan it.