bugün

kürtler 21. yy türkiye'sini inşa ediyorlar, şurada tipsiz sıfatlarını yayımladığınız kullan at paçavraları nerdeler acaba? ahahah. bu kadar da eziklik olmaz amk.
(bkz: ışid)
(bkz: otokar cobra)
Olm hasta mısınız takıldınız kaldınız 90lara yıl olmuş 2015 kendinize gelin bu kafayla daha çok ağlanırsınız siz.
beyaz toros veya ışidin kullandığı zırhlı toyotalar en büyük iki temsilcisidir.
sakal.toyota linux eski kasa.eskiden hunday kullanıyorlardı ama onlarda değişmeye başladı.ak-47.kaçak elektriğin kesilmesi.yengenin ölmesi.eşşeğin erkek çıkması vs vs.
mustafa kemal atatürk.

hüseyin nihal atsız.

osman pamukoğlu.

ve tabiki başrollerde yeşil ve beyaz toros.
http://i.hizliresim.com/QA9ZYG.png
Allah belanızı versin soysuz itler.

Oh yeah oh yeah kıreyzi türklerin götlerinden uydurduğu şeylerdir.

Aşağılık maymunlar sizi.

(bkz: tengri bir menemen)
(bkz: türk ordusu)

(bkz: bordo bereliler)
cehennem topu-t155 fırtına.
Önemlilerindendir.
(bkz: cem ersever)
http://galeri.uludagsozlu...dish-horror-story-805133/
görsel
(bkz: türk)
(bkz: türkler)
Fotoğraftakilerin hepsi Kürt... Ne kadar ilginç değil mi? Çoğu eski pkk lı ya kendi gelip teslim olmuş yada çatışmada sağ yakalanmış. Sonuçta pkk lı yani.

Devletin yaptığı en büyük hatalardan biride budur. Eski pkk lıları pkk ya karşı kullanmak. Buradaki "eski" pek tabi meçhul en azından benim için böyle. Şimdi biri mesela isviçre de "filanca yerde filanca bölgede bilmem kaç kürdün cesedi var devlet bize bunları vurdurdu hiç suçları yoktu ama yaptık" gibi şeyler söylemekte. Alman kanallarında çıkıp "te.ce devleti kürtlere karşı katliam politikası uyguladı" falan demekte.

Peki ben bir soru sormak istiyorum.

Bilmem kaç masum kürdü arkadaşlarıyla öldürdüğünü söyleyen t.c devleti tarafından vatandaşlıktan çıkartılmış korumasız tek başına yaşayan bu "itirafçı" arkadaşı veya arkadaşları neden pkk infaz edemiyor? Üst düzey yöneticisi ali haydar kaytan alp dağlarında iskandinav fahişleriyle oynaşırken neden yanı başındaki "Kürt" katilini infaz edemiyor?

Bence kurdiş horror falan derken az bi düşünelim kim kime horror?
görsel
(bkz: beyaz toros)
kendi gölgeleri kafidir..
Yeşili sev vatanı koru.
(bkz: beyaz toros)
görsel
(bkz: sakallı)