bugün

avlanması yasak olan türkiye direyine mensup ceylanı avlayarak bir de üzerine poz verip sosyal medyada paylaşan yavşaklardır.
görsel

yer; erzurum ili, karayazı ilçesi, köse hasan köyü.

ceylanı katledip poz veren yavşakların isimleri; Erkan Bingöl, Hasan Bingöl ve Samet Morkoç.

umarım yetkili birileri bunu görüp harekete geçer.
Yav bu erzurum'da ne var amk ya!? Geçen de vaşak vurdulardı. Bunlar ne lanet bi halk arkadaş?
avcılık denilen vahşet koşulsuz yasaklanmalıdır. avcılık havan oğlu hayvanlıktır. sıfatını s.ktimin g.tverenleri...
--spoiler--
ceylanı katledip poz veren yavşak isimleri; erkan bingöl, hasan bingöl ve samet morkoç.
--spoiler--

up up up.
Ağbi biz güzel güzel sözlükte takılırken, sen niye açtığın her başlıkta bizim küfür kabileyitimizi ölçüyorsun?

Çocuk gelin bildirisi dağıtanlardan sonra yavşak avcılara geçiş yaptık.
Mü kem mel.
Vaşağı vuran da bu mallardı zaten, ayrıca bir de kurt vurmuşlar.

Halâ para cezası veriyorlar ona yanıyorum, süha wild photo. Da paylaşıldı.
bu erkekliğini gösterme çabasıdır. ben su kadar karı siktimciler de aynı şeyi yapar. övünülmesini ister. zafer pozudur bu. erkekliğinden şüphesi olanlar yapar genelde. ben güçlüyüm havası felan. hehe
Ben bıldırcın bile keserken yüreğim sizliyor. Bunlar daha 6 aylık Ceylan vurmuş. Hemde disi.

Yazık ne diyeyim ki.
Bir ölü ceylan, etrafında da 3 adet hayvan... Tetik çeken parmaklarınız kirilsin insallah.
analarını bütün erzurum'un götten siktiği 3 adet orospu evladına sadece yavşak diyebilenleri göstermiştir. yavşak ne? bunlar evlatlarıyla beraber ölmesi gereken orospu çocukları.
Yazıktır, günahtır lan! Başka vuracak bir şey bulamadınız mı?
O tüfeği gotlerinin deliğinde patlatmak istediğim yavşaklardır.

Aç mısın, açık mısın; şimdi ne demeye vurdun o hayvanı?

Zevkine avlananın gotüne ayağım gitsin. Diz kapağıma kadar!
Hem avcı hem de erzurumlu, çifte orossu çocukluğu.