bugün

biraz yollu gördüm kendisini yazık olacak...
güzel bir kız, şirin bi yüzü var ama kendini vamp yapma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
geçenlerde de siesta dergisindeki pozlarıyla beni hayli güldürmüştür kendisine. zira üstünde son derece basit bir kırmızı sütyen ve külot vardı ha birde yine kırmızı transparan kombinezonumsu bir paçavra *.
annesinin topuklu ayakkabılarıyla kıyafetlerini giyen küçük kızlara benzettim kendisini.
http://www.gecce.org/forum/showthread.php?t=129825

bir de kaşlarını kim alıyorsa rezalet alıyor söyleyim.nasıl tarif etsem... sanki böyle ucuz, basit ve bu işi sadece kaşı orasından burasından yolmak zanneden bir kuaförce alınmış gibi bir hava var. ankara da emek de ayşe abla var bak herkes hastası yemin ederim kadın öyle bir kaş alıyor yani ona gelsin tavsiye ederim parasını ben veririm.
(bkz: hayırlısı olsun)
(bkz: alnımızda ne yazıyorsa o vallahi)

görsel
an itibarı ile beyaz show a konuk olan yılan.

(bkz: tısss)
ülkede seksi olmadan birşeyler yapmanın zor olduğunu anlayan, bu amaçla birdenbire kıçı başı açık pozlar vermeye başlayan, abazan türk gençliğinin yeni malzemelerinden sadece biri olan sarışın hatun.
her filminde kendinden çok koca poposunu izlediğim,sarışın ırkının zeka seviyesini taşıdığı çok belli olan,kendisine şu anda yazımı bitirirken nasıl hitab ediceğimi bile bulamadığım ne iş yaptığı belli olmayan şahıs.
şu sıralar kavak yellerinde fettan bir kızı oynayan kişilik.
acayip ötesi çekici birşey.ama katıldığı programlarda konuşunca nedense poz verdiği gibi kendisine çekemiyor insanı.tecrübe eksikliğimidir nedir bilinmez.
Bir insan bu kadarmı iğrenç ve bakılmayası bacaklara sahip olur dediğim kadındır kendileri, kavak yellerinde giydiği o şortu bir daha lütfen giymesin, vallahi görüntü kirliliği, hem çarpık hem kürdan bacaklar acıdım la durumuna valla.
okan bayülgen'in "dekolte giymişsiniz ama içinde de bi şey yok" diye ayar verdiği kız.
geceleri kafanizda donup duran sivrisineklern cikardigina benzer bi ses tonu olan,genc oyuncu.
bursasporlu sercan yıldırımla aşk yaşıyomuş. namuslu gibi görünmeye çalışan kaşarlardan nefret ediyorum lan.
hiç kusura bakmasın ama yiyişip, öpüşmediği, sevişmediği bir dizisi veya filmi yok henüz.

benimki de laf yani. niye kusura baksın ki, yiyişirken iyi de, ben diyince mi kötü olacak ?
doludizgin yıllar, kavak yelleri gibi dizilerde oynamış güzel bir hatun. zamanında (1 yıl kadar önce - 2009) izmir alsancak'ta görmüştüm kendisini.

http://kelebekgaleri.hurr...6786&p=4&rid=2369
görsel
(bkz: sperm bankası)

(bkz: serbest çağrışım)
üstü at altı tilki gibi birşey.. garip bir şekilde bu kadın istediği kadar soyunsun(ki yapmakta) hangi resmine bakarsam bakayım bende hiçbir çağrışım uyandırmaz, ne cinsel mevzuda nede ayy çok güzel derim..
edit: yok yaa, güzelmiş.
az önce izlediğim bir programda ersin düzen ile beraber ekran karşısında gördüğüm kişi. evden maç izleyerek spor yazarlığı yaptığını söyleyerek şoka uğratmıştır. daha sonrasında ersin düzen bu kızımızla dalga geçmeye başladı. ligde kim lider, ilk yarı kaç hafta sürer gibi sorular sordu ama cevabı bilmiyorum oldu. ersin düzen ben bu mesleği bırakayım diyerek takıldı falan. program boyunca iki kelimeyi bile birbirine bağlayamadı zaten bu hanım. hatta en yakın arkadaşlarımın bile bazen adını unutuyorum falan dedi. sonra program boyunca ersin düzen dalga geçti bu hanım da güldü bunlara. güzel ama aptal ve çakma bir sarışın gözlemlediğim kadarıyla.
resmi facebook sayfası olan oyuncu.
http://www.facebook.com/CydaAtes

görsel *
(bkz: oğyşş)

http://www.buyutec.net/p-ceyda-ates-9-27795.html
spor yazarlığına soyundu! diyorlar.beşiktaş hakkındaki ilk yorumunda yapacağımı biliyorum.
resimlerine bakılarak bir peynir türü olduğu anlaşılan zat.

(bkz: bizim orda kaşara kaşar derler)
şirin kardeşimiz adını feriha koydum isimli show tv dizisi'nde rol kesecek, özledik kendilerini bakalım başarılı olabilecek mi?!...
Ofsaytı bilmemesine rağmen* spor yazarlığı yapmayan başlayan oyuncu.
3 dekolte bir penaltı bekliyoruz hakem bey.
önceleri samanyolu ve kanal 7'deki dini dizilerde boy gösteren daha sonra oldukça açılıp saçılan kızcağız.
gizli dünyalar'da oynayan din ve imanı olan kızdır.
not: fotoğrafı geç farkettim.
adını feriha koydum adlı dizinin güzel karakteri.oyunculuğunu tartışırım ama güzelliğini tartışmam *
niye bu kadar cüretkar pozlar verdiğini merak ettiğim, tuhaf mimikleri olan oyuncu.
kavak yelleri'nde sinir krizine soktuğu zamanlar vardı.