bugün

12 mayıs mı? gelmiyorum be ya hu!
program ,
önce;
saat 14:00-18:00 sbarro da buluşup karnımızı doyuruyoruz;
sonra;
saat 18:00-21:30 bowling salonundayız;
hala yerimizde duramıyoruz biraz daha eğlenelim diyenlerle;
saat:21:50-...... taksim , imam adnan sk. özüm cafe de şarkı ve türkü dinliyoruz.
not: özüm cafede solist fevkaladenin fevki dir.
12 mayıs mı hani 6 mayısdı dediğim zirve... gelmiyorum... gelemiyorum... 6 mayıs yapamadınız bi...
bende geliyorum zirvesi. değişik organizasyonlarda da bulunmak lazım.
(bkz: zirveler tekelleşmesin) *
(#1466683) fatal ın soyunacağı zirve.
12 mayıs olması uzere , ucaraktan tesrif edecegim akla hayale gelmez bir zirve olacagını dusundugum zirve.

(bkz: geliyoruz) * *
bir sürü cayalagın katılacağı zirveymiş anladığımız kadarıyla..."çaylaklar zirvesi" yapsaydiniz bari adını...
melankolik gelirse mikrofonu üstüne atıp kaçacağım ve balyancho ile dans edeceğim zirvedir.
yapılmasına 4 gün kalan zirvedir.

- ankara tayfası,
- bursa tayfası... huuu sesim geliyor mu?
- en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye ; siz de davetlisiniz!..

bir de de-ka sesi mi duyabiliyor musunuz?.. bir ki bir ki..deneme deneme..
adımı katılımcı lıstesınde gorebildiğim, haylı kalabalık gececege benzeyen zırvedır.
o değil de sadece belirli bir ücret karşılığında soyunacağım lakin, katılımcıların beni çıplak görmeleri ileride yapılacak zirvelerin bekası için pek hayırlı olmayacağından dolayı soyunma işini başka bir zaman ertelemek en iyisi olacaktır...

ve ayrıca;
(bkz: nereden çıktı lan soyunmak)
(bkz: şebek yaptınız bizi)
(#1466683)fatal sözün de dur. parası ne ise vereceğiz.* allahım çok eğleniciiiz! dediğim zirvedir.
painkiller gelmez ise kesinlike soyunmayacağımı organizatörlere bidlrmek istediğim zirve... *
fatal soyunursa, bu ahlak anlayısımın dısında olacagından boykot edecegım zırvedır.
madem sanat sözkonusu mutlaka gelirim dediğim zirve.
(bkz: fatal fanclub)
son bir haftadir karpuzlarla idmanla yapip fonda eye of the tiger müziği ile gaza geldiğim, bovling sahalarinda kelebek gibi ucup ari sokacağima inandiğim zirvedir. yarismaci arkadaslara simdiden allah gani gani rahmet versin diyorum ve idmanima kaldiğim yerden devam ediyoum.

(bkz: allah kahretsin yine strike yaptim)
biz bu organizasyonu (bkz: sanat) için yaptık. soyunmak serbes.* *
2 gün sonra ceryan edecek aktivite...iştirak edecek ve etmeyecek katılımcıların adını görmemiz organizasyonun sağlığı açısından önemlidir. *
uzun uza bir katılım listesi olsada başlık altında, ortam bölümündeki katılımcı listesinden de anlaşılacağı gibi fazla katılımın olmayacağı zirve... *
bazı yazarların kesin katılıcam dedikleri halde ortam'a isimlerini yazmadıkları zirve. *
(bkz: ta ta ta taaamm)
1 - 2 saat içinde izmit'e gideceğim için gidemiyorum diye üzüldüğüm zirvedir. * *
istanbul'da olmam sayesinde son anda parazit yaparak katılmaya karar verdiğim zirvedir.
tam 14.00'te orada olacağım.
startina tamtamina 8 saat 43 dakika kalmiş olan zirvedir.
daha önceki zirvelerde olduğu gibi bu zirveye de geç kalacağımın şimdiden belli olduğu zirve. * * * * * * *
yaklaşık 3 saat sonra start alacak zirve... saat 14:00 itibariyle sbarro dayız. zirve ,akşama doğru 1. katta ki atlantis eğlence merkezinde bowling , çeşitli oyunlar vs ile adrenalin yapıyoruz..., son olarak beyoğlunda özüm kafede fevkaladenin fevki ni dinliyoruz..