bugün

Merkezi konumda olan AVM iğne atsan yere düşmeyecek insan kalabalığına ve aradığınız birçok markayı bünyesinde barından ticaret alanı.
haftasonu yemek yiyebilmeniz için 1-2 saati gözden çıkarmanız gerekiyor. Zira oturacak masa sandalye bulamazsınız. oturan birinin başına dikilip yemeğinin bitmesini ve kalkmasını beklemeniz gerekiyor.
istanbul daki arap turistlerin çoğunluğu buradadır.
Bir dönem ingilizce özel ders verdiğim yer, Pazar sabahları boş oluyor.
Yemek katında yer bulunamayandır. Yemeniz bittiyse kalkın siktirin gidin artık. Dinlenme noktası olarak kullanan dıllolar var.
noluyo lan? saat ikide taksimde mevzusuna döndü iş.
bana eski kız arkadaşımı hatırlatan yer. kızı zerre özlediğimden değilde şartlanmış beynim.
gsstore, fenerium, boyner, lc waikiki gibi mağazaların bulunduğu alışveriş ve eğlence merkezi.
şu an bulunduğum alışveriş merkezi. eşlik etmek isteyen varsa belirtsin
Taksicilere göre (ki onların kulakları deliktir onlarca insan taşıyorlar), canlı bomba hedeflerinden biri.

RTE'nin çok yakın arkadaşı olması ve Arap turistlerle dolup taşması nedeniyle PKK için fazlasıyla heyecan verici bir hedefmiş.

istanbul nüfusunun yarısının oraya uğradığı düşünülürse ve canlı bomba girişimi başarılı olursa ortaya çıkacak faciayı düşünemiyorum bile. Diğer tüm alışveriş merkezleri sinek avlarken buranın yürüyen merdivenleri bi gün kalabalıklardan çökecek.
yapanın ve sonra da alanın çok para kazandığı gayrımenkul.
komşularımın ve akrabalarımın her hafta sonu çocuklarını eğlendirmek için götürdükleri avm. bana yakın olmasına rağmen gitmiyorum, gitmem.
girişlerindeki dilencilerden gitmeme sebebi oluşturan avm 2 dk sigara içip girelim diyorsunuz anında dilenciler bitiveriyor yanınızda.
evime en yakın avm. özellikle kışın vakit geçirmek güzeldir.

önce güzel bir film seyrederim ardından biraz alışveriş yapıp sote bir yerde oturup kahvemi içer eve dönerim. zaten orası da olmasa evden çıkacağım yok.
eminönü gibidir,bi kere sakin ol be bune kalabalık.
arap kadınların boş buldukları yerde çocuklarının altlarını temizledikleri alışveriş merkezidir.
Icinde devlet tiyatrolarına ait sahne bulunmaktadır.ayrica leb diye leblebi satan bir stand bulunmaktadır.
iş yerime çok yakındır yakın olduğu halde asla öğlen yemeğine gitmem.Çok kalabalık ve karışık basık gelir.Ama dünyaca ünlü bir kaç markanın içinde olması işime yarıyor tabiki.
sıkıntılıdır;
adeta arabistan tadında.
tez zamanada intihar girişimleri için bir önlem alması gereken avm.

bu kaçıncı intihar arkadaş ?

--spoiler--

http://www.milliyet.com.t...erkezinde-gundem-1889982/
--spoiler--
içinde anlaşılmaz bir arap nufüsunun barındığı avm.
Cevahir Alışveriş Merkezi - Şişli'dedir.
ibrahim Cevahir yapmış ve kendi adını vermiştir.
Bolca apaçi ve kız düşürmeye çalışan şereften yoksun insanlarla dolu bi yer.
otopark ücretiyle göte giren şemsiyenin açılacağını gösteren avm.
içerisinde kaşık la diye bir yer var aklınız varsa gitmeyin amk iki tabak ev yemeği yedik 40 lira anasını satıyım, kaşıkla değil biraz avuçla olmuş sanki ayak üstü iyi siktiler bizi valla.