bugün

(bkz: orgy)
merakla etrafta koşmak.
-abi pardon eğlencenizi böldüm ama huriler ne tarafda?
-büfe wc nin karşısında, hayırdır abicim yanmışsın biraz yenisin galiba
-evet öle oldu napalım
hemen 40 güzel huriyi seçmek.
(bkz: Cen-neti olan bir pc alabilirmiyim lütfen)
(bkz: bekle beni sözlük geliyorum)
komşularla tanışmak.*
adem'in yediği elmadan yememek.***
allah'a o'nu karsima çikardigi için tesekkur edip cennete beni aldigi için minettar olmak.
bira - sigara*
her isteğim kabul olacağından, "dünyayı baştan yarat" diyerek kaos oluşturmak
dünyada yapıl(a)mayandır herhal.

bol çimen olcak böyle abi, ırmak kıyısı falan bi de ohhh. yicen çimeni içicen suyu, daha ne ister ki bi hayvan? kafanı suya sokucan, ara sıra da burnunun ucuna gelen... amaaan neyse. sonra da çimene yayılcan işte el mecbur. böyle geçip gitçek günler.
Hemen 3 huri kapıp dünya da ne kadar abaza olduğunu ordakiler de göstermek.
etrafı kolaçan etmek gezelim görelim olayı.
Hurilere kaynamak. *
5 şişe şarap alıp hurilere yol almak.
oryantasyona katılmak.*
gidelim de düşünürüz. bunları konuşmak için çok erken. ha-ha!

yeter düşündüm çok. herhalde nasıl öldüğümü, öldüğümde arkamdan kimlerin acı çektiğini, kime daha çok dokunduğunu yokluğumun gibi durumları izleyerek bilmek isterdim.

seksüel amacı olmayan sadizm bu olsa gerek.
harem kurmak.
tarih'e yön vermiş önemli şahsiyetlerle tanışmak, muhabbet etmek.
cehennemdekilere nanik çekmek. kendimi genç hissettiriyor.
Belediyeden izin almadan,villaya kaçak kat çıkmaya çalışmak.
hemen şu anki düzeni kurmak: arkadaşlarım, internet, ailem, sevdiğim şeyler, uludagsozluk, az biraz daha rahatlık muhtemelen, bir de harika bir huri. yoksa, birkaç tane mi!
notları okuyan komisyona başvurmak, eğer ben cennetteysem kesinlikle hata vardır ve bu daha sonra ayyuka çıkarsa kat kat fazla yakarlar beni. yanlışlığı ben düzeltirsem "afferim sevdim seni, hadi git cennete" diyebilirler. bu taktiği yıllarca hocalarda denedim fakat tutmadı, sadece notumu düşürmekle yetindiler, belki orda işe yarar.
gecekondu yapmak , hazır hazine arazisi malum hemen bir kaç dönümü kapatmak lazım , muhakkak tapu dağıtımı olacaktır.
insanoğlunun kurtulamadığı tek dürtüsü meraktır.cennette bile bu böyledir.mesela şöyle denebilir en yakın meleğe "moruk şu cehennem nasıl bir yer".