bugün

madde 1. cemaatler zikir çekmez tarikatler çeker.
madde 2. küfürden başka laiklik adına tek bir doktrin ortaya koyamayan ama sadece küfür etmeye yetecek kadar çalışabilen beyni ile oraya buraya salya sümük saldıran yazar mı laik felsefeyi savunacak.
madde 3. ajdar ın uludağsözlük temsilcisine ben nedne yanıt veriyorum.
Allah ım muhatap olduğumuz tipleri sen görüyorsun. Bana kafası çalışan, eli kitap tutan okuyan ve araştıran muhalifler naip et.
(bkz: amen)
cehaletinde ısrar eden ve özelime şu iletiyi gönderen cehaletin evrensel başkenti yazar iletisidir:
madde 1 : cemaatçilerin alt birimleri tarikatlardır. ahaha

ya sen demin demedin mi elinin altında internet var araştır laikliği beynini sktigim diye.

lan 'uyanık' o internet senin elinin altında yok mu?
aç araştır cemaatle tarikatin farkını.
laktik asidi fazla kaçmış yazardır.
bir felsefe olarak laiklik? garip bir felsefe nasıl ki bir inanç olarak laiklik saçmaysa. ağzı olan, klavyesi olan herkes dayıyorda dayıyor terimleri.

devletlerin dini, inancı olmaz arkadaşım. hiç bir kitap şu ülke şu dinde olsun demez. arabistan müslüman değildir. arap halkı müslümandır. anlayın yahu artık şunu. (hacı geçen iran'a gittim dağ taş namaz kılıyor inanamazsın. inanmam zaten yalancı.)
(bkz: inci sözlükçü la bu)
laikçi abilerini örnek alıp her gördüğü müslümanı cemaatçi diyen yazar gibidir.işin ironik yanı sonunda ci cu olan bu ve benzeri yaftaları laik olduğunu iddia eden kesimin taktığını herkes bilir.
dinci
fettoşçu
islamcı
cemaattçi
takiyyeci
vs vs