bugün

görsel
iktidar olamayarak yaptığıdır.
chp ne zaman iktidar oldu bizim mi haberimiz yok.
Yobaz iste ne bekliyon ortaligi pislet sonra baskalarina at bu ülke adam olmaz amk.
imam hatipler kapatılsın.
14 senedir taktik hiç değişmedi ki

a- sürekli mağdur

b- biz yapmadık onlar yaptı.
rusya ile arayıda chp bozmuştu değil mi?
asıl merak ettiğimiz israil oecd ye kimin oyu ile üye oldu ?

efendim ???

feto tabi yaaa.
https://scontent-vie1-1.x...e8a0a4283&oe=584B0571
Ben olsam CHP'yi bütün kötülüklerin anası olarak marjinal küçük bir parti olarak bırakırım. Yerine biraz yenilenmiş kadrolarla eski CHPlilerin de olduğu yepisyeni bir Vatan Millet Sakarya Partisi kurardım. Geçmişin her problemi CHPye yıkılırken ve CHPde kendini halka doğru dürüst anlatamıyorken yapacağı başka çıkar yol yok. Bakın AKP Refah Partisinden doğdu ama biz onlardan değilizle yenilikçi ve farklı olduğunu benimsetebildi. Aynen bu taktiği CHPnin de kullanmasını tavsiye ederim.
http://llcdn.listelist.co...14/01/ilber-ortayli-4.jpg

30 küsür yıllık hayatım boyunca şu son 2-3 senedeki gibi hisler içerisine hiç girmemiştim. bunu sağlayan gerizekalı arkadaşlara teşekkür falanda etmiyorum. bu trollük falan değil bildiğin mallık hemde en ağırından en korkuncundan.

başlık ile alakalı değil sadece bu şekilde düşünen yüz binlerce hatta milyonlarca insan var bu ülkede. 16 temmuz sabahı şirkette suratıma karşı "siz cehapeliler yaptırdınız bu darbeyi" lafını işittim ben. bunu söyleyenler öyle ilk okul terk kırsaldan gelmiş adamlar değil bildiğin meslek lisesi mezunu 25 yıldır istanbul piyasasında çalışan istanbulda doğmuş büyümüş iki tane adam. soruyorum hali ile bu feto denen kansıza ben 3-4 sene önce küfür ederken beni neden susturuyordunuz neden savunuyordunuz o halde diyorum "o ayrı bu ayrı" diyorlar.. 3-4 sene evveline kadar konuşmalarımızda onlara sürekli bu adam tehlikeli devlet kademelerine sızıyor kpss skandalı ile yüz bin tane adamını kamuya soktu diyordum "sen çok biliyorsun her şeyi amk hoca efendi hizmet adamı" diyorlardı. 3-4 senede gelinen çizgi onlar feto düşmanı ben feto iş birlikçisi oldum asajksghaksashk.
chp devlete birini yerleştirecek olsa cemaati mi yerleştirir? biraz düşün be kardeşim.
E be aklını siktiklerim 15 sene bunların götünü ben mi yaladım? Hepiniz aynı cemaatten değil miydiniz be? Erdoğan bile cemaatçi değil miydi? Bu nasıl bir yüzsüzlük? Fethullah'ı herhangi bir zaman övenin, takdir edenin allah belasını versin diyebiliyor musunuz onu söyleyin bana. Amk yalaka dönekleri.
http://www.takvim.com.tr/...9/feto-emretti-biz-yaptik
Aklı olan zaten akp de olmaz. Sözüm ona eski memur sen başkanı. Allah aşkına bunun döneminde memur a yüzde kaç zam yaptılar bir bakın. Adam program da daha güçler ayrılığı ilkesini bilmiyor gelmiş milletvekili olmuş. Bu ülkenin vay ki haline.
zamanında diş macunları ile insanları salak ettiklerini okumuştum. macunsuz büyük bir başarı bence.
(bkz: lsd nin organizmalar üzerine etkileri)
(bkz: dalga geçmeyin özürlü galiba)
https://scontent-vie1-1.x...0c6bb464b&oe=5881A094
her halde en büyük oros.u cocuklugu budur.

balyoz ve ergenekon çakmasını beraber yaptılar.

sonra cemaatin üstüne attılar.

şimdi cemaat ile ayrılınca, cemaati cehape yaptı derler.

zaten cemaat ten bu kadar nefret ediyormuş gibi görünmeleri ile ilgili toplumsal psikoloji üzerine bir yazı yazmak gerek.

hepsi hatalarını biliyor. aslında kafa aynı yine ama ne kadar nefret ediyormuş gibi görünürse o kadar suçsuzluğunu kanıtlama zekasını göstermeye çalışıyor bu primatlar.

Yani domuz gibi biliyorlar kendi hataları olduğunu. Bu pe....venkler yüzünden ülke yıkılsa cehape yıktı diyecekler.

a.....na kod.....un cocukları 15 senedir ülkedeki her şeye hakimler hala cehape yaptı oluyor.

türk tarihinde bu kadar dönek bu kadar riyakar bu kadar o......pu cocugu bir arada hiç görülmedi sayın seyirciler.
görsel
olsa olsa devleti cemaatin içine sızdırmış olabilirler. baştan yanlış iddia.
feto'nun açtığı 17 ünüversitenin bile altında tayyip'in imzası varken daha bunu söyleyebiliyor olmak oldukça saçmalıktır. chp'yi savunmuyorum; ancak gerçek bu değil.
bu ne pişkinlik arkadaş. dün seyrederken delirdim. bu adamlar asla sorumluluk kabul etmiyorlar, iftira atmaktan, hedef şaşırtmaktan çekinmiyorlar. ne insanların eline kaldık lanet olsun.

sanki 20 yıldır iktidar olan, türkçe olimpiyatlarında en önde olan, kpss soruları çalınırken susan, devletin tüm kurumlarına bu insanları yerleştiren chp. hepimiz biliyoruz gerçeği. utanmıyorlar. yazıklar olsun bunlara.
Kamer Genç " kimdir bu Fethullah bi araştıralım , yarın başınız ağrır demişti " kendisi CHP milletvekiliydi...

AKP'liler kürsüye hücum etti Kamer genç'i dövmeye kalktılar...

Başka sözüm yok hakim bey...