bugün

tarımda daha ileride olabilirdik belki, internet daha ucuz olabilirdi.

şöyle bir başkan ve first lady düşünün..

görsel
her şey 1 lira olurdu.
Telsim hala olurdu.
türkiye gerçekten güzel bir yer olurdu.
14 yıldır mutlu bir gençlik geçirirdim. güzel şeyler yaşardım herhalde, daha özgür bir bireyin yönettiği ülkede. burada ağaçları bile korumak için sokağa çıkmamız gerekiyor, varın siz düşünün lan o kadar kötüyüz. Adamların bizden koruması gereken şeyi biz onlardan koruyoruz. yani kısacası sokayım böyle vaziyetin içine.
kızlar teklif ederdi.
aliens gibi bir kafayla dolasan first lady miz yerine bakmaya doyamayacagimiz bir first lady miz olurdu...
tüketen değil üreten olurduk. genç parti ölümsüzdür.
Adolf Hitler, katletme gibi düşüncesi yoktu, bazı darwin ırkçıları, Hitler etkisi altına aldı. cem uzanın ozamanlar ayagını kaydırmış olabilirler kim bilir neler oldu.

1980 yıllarda öğretmenlerin çogu hastalıklı idi darvin ırkçılığı gibi özellikler gösteriyordu. vasat öğrenciye burun bükerler çalışkan öğrenciyi el üstünde tutarlardı. üniversitelerde ve akademilerde hele hele mulakat sınavlarında yapılan ırkçılığın haddi hesabı yok.

ozamanlar telsim binasına bir iş işin girmiştim tüm çalışanlar gençti ırkçılık gibi davranışlar yoktu. müfettiş gelse avrupa birliğine kabul ederdi. telsim binasındaki atmosferi dün gibi hatırlıyorum.

ozamanlar nokia yoktu benefon şirketine deneme amaçlı teknoloji geliştiriyorduk. bir sebebten dolayı o iş olmadı.

cem uzanı, mecazi anlamda gösterişli ayakkabı giydiği için ayagını yerden kaydırmış olabilirler.

deniz baykalın ayagını kim kaydırdı.

14 yıl değilde 1 ay bile yönetmesine izin vermezlerdi.
level atlardık arkadaşlar.. adamda bir kere vizyon var.
(bkz: make turkey great again)
iyiki olmamış denilen durumdur. Biz müslüman türkler, müslüman olmayan, içkici, şucu bucu adamları devlet dairesinin kapısında dahi istememekteyiz. Gavur adam devlet işlerinden uzak olsun ülkemizde.
geleceğe ümitle bakabilirdik belki. bu da bir şeydir. çünkü belki bile mutlu eder oldu bizi artık.
Devletin kontörlerini el altından satardı.
Kendi şirketini soyan adamdan başka ne bekleyecektim?
görsel
aktrol: diyarbakır kürdistan'ın başkenti olurdu.
b troll:şehrazat 1 tl olurdu.
chptrol:kayıkları süreceğiz maviliklere.

derdi.

evet.

değişen tek şey;

bu olurdu.
görsel
(bkz: monacoduk)
Pardon burası değilmiş o.
Motorolayı dolandıran adam zekidir.
Bu beyinsizler gibi ülkeye bu derece zarar vermeyeceği aşikar. Nedense reis ilk başta bu adamın kellesini uçurdu? Yaşı yeten yazarlar ki u.sözlük force tim bunları hatırlamaz. Götüme zor geliyor, ben o mitingteydim fomarada, cem uzan ın bursa konuşmasını youtube dan izlesinler.
Birak cem uzani, ulkeyi sahipsiz biraksan simdi ki halinden cok daha iyi bir noktadaydi *
hem sag hemde sol dusunce yapisina sahip insanlarin birlestigi bir adamdi bu. kesinlikle kutuplasma yaratmazdi.
kandırılmazdık kesinlikle. hatta birkac ülkeyi dolandırırdık.
yakıtı her zaman 100 liralık alırdık.
en iyi cevap için 2:04 dakika
https://youtu.be/Oq8xecRIHDQ
Şu anda siyaset değil quantum fiziği falan konuşurduk.
dünyayı dolandırır sonra hiç bir şey olmamış gibi yapardık.