bugün

ukte:

kadınların masturbasyon sırasında kullandığı aletin çatallı olanı. Yani hem vajina hemde anüs bu işlemden nasipleniyor. Kendisi Çift yönlüdür. pille çalışanları bulunur. şarjlı olanları bulunur.
Vibratör hakkında niçin bu kadar bilgim var bende bilmiyorum.
grup sex bagımlısı kadınları icn bulunmaz nimettir.
"ben hayatımda hiç görmedim" diyen yazar ve okurlar için, tamamen bilgilendirme amaçlı resmi için link aşağıda..

http://www.hipernex.com/P...px?CID=1950&IID=19391
kocayı boşamaya sebebiyet verebilecek alettir.

-adam kadar eşşeksin şuncacık şeyin yaptığını yapamıyosun boyun devrilsin ayrılıcam senden!!!
(bkz: bunu kullanan insan olamaz!)
olm surdan bi fotokopi cektir bakim
haaa unutmadan arkali onlu.

(bkz: nihahahaha)
(bkz: victory)
bunu alan hanımkızı icraat halindeykene anası bassa açıklaması ne olacak, ben onun derdindeyim. hani tek parçalı olsa, "azdıydım", "evlenme vaktim geldi", ne bileyim, "içeride fevzi'nin botu kaldı onu çıkarıyodum" falan bi bahane bulur da, bunu nasıl açıklayacak onu de bağa. satıyon kimbilir kaç avroya, dölara ama. mazallah anası hıyar, havuç, patlıcan cinsinden sebzelik almaz da eve, fitaminsizlikten geberirler bu sefer de. anasına tavsiyem doğum gününde hanımkızımıza bir adet bereket tanrısı biblosu hediye etsin de, görsün kız ebesininkini. tabii ebe erkekse, hastalığı nüksedebilir. karının tek eksiği değil, çift eksiği y.rakmış. neyse.
(bkz: lades kemiği)
dosta güven, düşmana korku veren alet.