bugün

fenerbahçe'nin avrupa'dan 2 yıl men cezasının onanmasını, neredeyse zil takıp oynayarak kutlamadıkları kalan ilginç insanlardır.

yavrum, siz değil miydiniz "avrupa'da türk takımını desteklemeyenler türk değildir, vatansever değildir" diyenler. şimdi bu ne? bi zil takıp oynamadığınız kaldı.
avrupa'da türk takımını destekleme saçmalığına girmeyenlerdir. Ezici çoğunluktur.

Türk takımı hede hödö ayağı yapan taraftarla avrupa'da rakibinin kaybetmesini isteyen adamların sayılarını kıyaslayabilsek keşke.
Hak ederek UEFA'ya gidemeyenlerdir. cas kararı sonrası Bursaspor harekete geçmiş.

http://www.haberokur.com....eye-cezayi-onadi/683.html
yaptıkları doğru bir davranış değildir belki ama suç işleyip hak hukuktan bahsedenler kadar da çelişki manyağı değildirler.
fenerbahçe gitmezse yerine gidecek takım var sonuçta, neden sevinmeyelim? türk futboluna gelecek bir zarar mı var? yoksa fenerbahçeden daha mı kötü oynarlar? daha kötü nasıl oynanır?
adalet isteyenlerdir...
Benim. Cok sevindim amina koyayim, icimin yaglari eridi.

Iyi oldu uckagitci pezevenklere, keske 5 sene verselerdi.

Kafalarina silah mi dayadik sike yapsinlar diye? Amina koduklarima bak gelmis demogoji yapiyorlar.

Ilahi adalet tecelli etti ama boyle kalmayacak tabi. O kupa da pasa pasa trabzona gidecek. Tff'den de ceza gelecek.
artık çoğu fenerbahçelinin bile sevindiği yada sevinebileceği bir karardır. Aziz Yıldırım sağolsun demelidir bu duruma...
tamam men edildik. zaten moralimiz bozuk. üstümüze gelmeyin lan bu kadar. taraftar mı yaptı şikeyi. 20 küsür yıl aynı takımı desteklemişsin. öyle bir anda ben bırakıyorum da diyemiyorsun. napalım çekecez mecbur.
sen git şike yap türkiye deki gücünü kullanarak aklanmaya çalış sonra deki efendim ''türk takımını savunmuyor musun ?'' ganaile berabere kalmayı zor başaran bir türkiye milli takımı varken türk futboluna bu kadar kötülüğü yabancılar mı yaptı yoksa, ,'' içimizdeki irlandalılar'' mı ?
Şike yapan takımı desteklemenin "türk takımını avrupa'da desteklemek" olmadığının aksine "şike yapan takımı avrupa'da desteklemek" olacağından mütevellit; şike yapan şerefsiz takımların başını çektiğine inandığımız bir takımın son çırpınışlarının da bir boka yaramadığını görünce cas kararın ne kadar yerinde olduğuna inanan, verilen adil karar neticesinde de sadece futbolsever değil sevinmesi gereken insan topluluğudur.
Sayıları epeyce olan kitledir.
(bkz: fenerbahçelilerde oluşan cas sevgis)i