bugün

17 yıl aradan sonra anasının amı gibi bir albümle geri dönmüş efsane death metal grubu.

(bkz: surgical steel)
son albümlerini dinlerken, günümüz melodic death metal olgusundan uzakta, ve ders verir nitelikte adeta. hiç bir şarkısı boş değil.
bu kadar beklemeye değdi diyebilecek bir albüm.
bazı yerlerde şu albümü gibi vs. şeyler okudum ama, bu albüm son yıllarda yapılmış en güzel metal albümlerden.
surgical steel adlı albümleri ile 17 sene sonra efsanevi bir dönüş yapmış death metal grubu.
birçok metal grubunun içinde farklı bir şeyler yaratabilmeyi bilmiş çok sıkı gruplardan birisidir.
brutal vokal tekniğinin ilk örnekleri bu grubun solisti bill steer de görülmüştür.
özelime attığı mesajla beni güldüren silik. silik.
(bkz: rot n roll)
hak ettiğini ve başından beri beklediğini alan silik yazar.
silik zinciri kısaldı şükür.
kelime anlamı çok hoş şeyler çağrıştırmasa da, telaffuzu kulağa pek seksi gelen kelimedir.
polarized
carcass gibi bir grubun adını kirleten kansızlar yüzünden nickini değiştirme kararı vermiş olan yazar.
yeni türk yazar.
nesildaşımızdır, hoş gelmiş. *
arkasında( yok bu olmadı), yanında olduğum yazardır.
kürt ırkçıları ve onların yalayıcısı kansızları ve eksilerini sikine takmayan yazar. eksileyin orospu çocukları.
aynı yolda olduğum yazar. helal olsun.
vatansever yazar; hoş gelmiş, iyi ki gelmiş.
söz konusu yazar ve buna benzer yazarlar için (#15851460) aynen bu şekilde düşünüyorum. ayrıca kendisi 16 bile değil muhtemelen 13 yaşından henüz gün almış olan bebedir.
baba dan izin almadan sözlüğe girip sağa sola saldıran yazar. allah sahiplerine sabır versin.
nukleer baslikli kadin denen sapık için sözlüğün saf erkek ve kızlarını uyaran yazar.
kendilerine müslüman diyen ama müslümanlıkla alakası olamayan akp yalakalarının damarına basmaya devam edecek olan yazar.
(#15708376)
(#15708478)

sabah sabah hakikaten güldüren bir yazardır. *

ne istiyosun çocuk? sözlüğü üstüne mi yapalım? istediğine dokundur, istediğine değdir! *
Yeni bir yazardır. Hosgelmiş efenim.
eğer seçme şansın olsa hangi grupta çalmak isterdin diye sorsalar, tereddüt etmeden vereceğim cevaptır. her zaman farklı bir grup olmuştur benim için. gerçekten çok havalılar. açıkçası jeff walker'ın yerinde olup o vokalleri yapabilmek isterdim.

böyle bir şarkı nasıl yapılabilir?

http://www.youtube.com/watch?v=d7oGGud2Jk4
ing. leş.
güncel Önemli Başlıklar