bugün

ailem tuhaf ayrı ev şart!
Son çayımızı da tüketmiş bulunuyoruz.

Bu defa şekerimiz var çayımız yok.

Ada şartlarında ölüm kalım savaşı veriyoruz.

Çok zor dayanmak.

Edit:dağ başındaki kyk da kalmakta ada şartlarına girmiyor mu sanki.
Psikolojik aÇıdan Çöktüm.
hayatımda değer verdiğim tek arkadaşım karakter değişikliğine uğramış.
Yarın pazartesi ve içiboş sesi çok bir avuç at ağızlı ile muhattap olacağım.
çünkü çok yalnızım ve çevremde tek tük arkadaşım var ve bunlardan biri de paragöz akrabam onunla bu yaz ilişkimi bitireyim mi bitirmeyeyim mi diye karar veremedim ve bu canımı çok sıkıyor yardımcı olabilecek biri varsa özelden konuşalım.
boşluktayım,amaçsızım;amacım olacak insanı bekliyorum sadece bekliyorum.
Sıkı can iyidir kolay kolay çıkmaz.Unuttunuz mu şarkıyı "hayat gönlünce olmaz yanılıyorsun".
bugün anneler günü.
bitmiyor.
bitmeyecek.
ve işin kötüsü geçmiyor da.
kocaman döner kağıtlarına pankart hazırladım, baya büyük bi çiçekçiye gittim, rüzgargülleri filan bile buldum. çok güzel bişey hazırladım fon müziği bile koydum. anneme anneler günü için hazırlamıştım. gönderdim. gördü. ama tepki vermedi. dün bidaha benimle konuşma, para lazım olursa babanı ararsın diye mesaj atmıştı. ondan heralde. ama uğraştım o kadar sözlük, özledim de biraz. çok değil ama işte öyle.

aynısını teyzeme de gönderdim. 16 yıl çocukları olmamıştı, beni çocuğu gibi görüyordu, onun için de böyle bişey hazırladım. o da gördü, tek tepkisi senden beklemiyordum oldu.

niye sevmiyolarsa beni sanki kötü biriyim. cık cık.
sıkılmaya canım bile yok benim ne şanslısınız be.
çünkü hala caylagim, hala yazar olamadım. Kendimi duvara konuşuyor gibi hissediyorum.
koskoca dünya dar geliyor.
Özlediğim biri var ve o biri bana çok uzak.
Çünkü yalandan nefret ediyorum. Değer verdiğim birinin bana hep yalan söyleyip değerime değmediğini görmek canımı sıkıyor. Canımı çok şeye takıyorum çünkü acı duymaktan zevk alıyorum. Aldığım zevk götümde patlıyor herkes akıl veriyor. Canım sıkkın çünkü birden içime sebebini bilmediğim bir mutsuzluk geliyor ya da sebebini biliyorum ama kimseye anlatamadığım için sebepsiz diyorum. Canım sıkkın çünkü hafızamdan bazı yaşantıları silmek imkansız. Canım sıkkın çünkü psikiyatristin vereceği ilaca karnım tok psikoloğa verecek param yok.
Yaşadığın şehirden kaçma hayali sadece hayalken güzeldir. Dünyanın hiçbir ülkesi sırtında hayal kırıkları taşıyan biri için yeteri kadar geniş değildir.
işler istediğim gibi gitmiyor. aşk hayatım yani diğerleri muazzam. * sevdiğinden ayrı olmamalı insan, uzak mesafe ilişkisi alayına isyan.
olması gerekenler burada değil.
eşek gözlü kız benimle hiç bir zaman konuşmayacak, belki hiç bir zaman benim kim olduğumu bile bilemeyecek.
cok calsyrm bunye kabul etmiyor.
Avans istedim başını verdiler amk.
Yapmadığım şeylerin bana yapılmasından, yapmak zorunda olduğum şeylerden sıkıldım.
neden sıkıldığımı bilmiyorum. bilsem düzeltirim mk..
Hasta oluyorum hem de tam gidecekken. Güneş ya gel ya git gelgit yapma delirtme.
Sıkı can iyidir çabuk çıkmaz. Elleme.