1. 1.
    bir sözlük yazarı.
    1 ... atipik
  2. 2.
    bursa istanbul arası mekik dokuyan üniversite tercihleri konusunda fikirlerine başvurduğum gökte ararken yerde bulduğum yazardır. * *
    ... ucuncayir666
  3. 3.
    azimli ama talihsiz yazar. en yakın zamanda yeni uktelerimle bekliyorum kendisini.
    ... halit ayarcı
  4. 4.
    471588 nolu entry'si sanki benim öss maceramı anlatmaktadır.Ne de güzel telaffuz etmiştir efenim ne de hoş açıklamıştır.Teşekkürlerimi iletmekteyim.
    ... franchise
  5. 5.
    haydin bu pazar çaya zirvesinde tanıştığım nickini uzun süre algılayamadığım ve uzun uzun açıklattığımız sessiz, sakin ve şirin yazar. ** *
    ... lavinya_
  6. 6.
    nickini ilk sordum anlayamadım ama anlamış gibi yaptığım yazar; baktım kimse anlamıyor tekrar sordum hatta beş kere sormuşumdur.
    ... elma
  7. 7.
    nickini zirvedeki yazarlarca önce çözemediğimiz ama üstüne gidince öğreniliyomuş diyip ezberlediğimiz yazar. ilk zirvemdeki tanıştığım ilk yazarlardan.
    ... to madeira
  8. 8.
    haydin bu pazar caya zirvesinde zirvenin sonuna doğru tanıstığım ve tanıştıktan sonra 'ben gideyim artik' diyen yazar.*
    ... shashkin
  9. 9.
    zirvede tanıştığım ve tanıştığıma memnun olduğum, nickini 3-4 kez sorduğum ve yine unuttuğum hoşsohbet bilgili yazar..* *
    ... gamlibaykus
  10. 10.
    işini seven yazar. okulunu da. gelecegin populer hukukcusu olmaya aday izlenimi verdi ilk zirvede. * * * *

uzun lafın kısası. hanımefendi bir sekilde yerini kaybetmeden zirveyi bizimle terkidiyar etmis cici yazar. * * * * *
    2 -3 ... melankolik