1. 1.
  yamyamlık olarak bilinmektedir, ayrıca kanatlı hayvanlarda gaga kesimi yapılmazsa doğacak sonuçlardan biridir. kavga eden kanatlılardan biri diğerine eğer kanla bitecek bir gaga darbesi vurursa bunu gören tüm ahali kanatlısı yara bere içindeki tavuğa saldıracaklardır.
  ... caveman uner
 2. 2.
  bazı insanlarda da bu yamyamlık durumu görülebilir.
  bu türüne hannibalizm denir.
  (bkz: dr hannibal lecter)
  -1 ... gozluklu kedi
 3. 3.
  tirnak yiyen kisilerin, bir sure sonra tirnaginda kesmeyip tirnagin etrafinda ki etleri kanirtincaya kadar yedikten sonra ki gelecegi asama..
  ... octavian
 4. 4.
  canlıların kendi türünden olan diğer canlılarla beslenmesidir. kuşlarda ve tavuklarda da zaman zaman cannibalismus görülebilir. bir de insanlarda görülen şekli vardır ki çoğunlukla iç savaş olarak adlandırılır, kardeş kardeşi öldürür, insanlar birbirini yer de ne bok yemeye savaştıklarını unuturlar, birileri de afiyetle izler. bilmem tanıdık geldi mi?
  4 ... ramorin
 5. 5.
  son zamanlarda almanya'da baş gösteren sapkınlık.bu amaçla kurulan internet siteleri bile varmış.kurban katilini kendi seçiyor ve yiyişiyormuşlar*.rammstein musiki grubu mein teil adlı eserde detaylı olarak işlemiştir bu mevzuyu.ayrıca ürkünç olduğunun farkındayım mamafih söylemek zorundayım.dünyada en çok insan ırkında görülür.
  2 ... xabiasvili
 6. 6.
  zooloji açısından değerlendirildiğinde, terimin anlamı kendi türündeki canlıları yiyen bütün canlı gruplarını kapsayacak şekilde genişlemektedir.
  ... bihter yastik ve behlul
 7. 7.
  bildiğimiz yamyamlığın ingilizcesi. aklıma takılan bir kaç soru var. bu konu hakkında bilgi ve fikir sahibi yazarlar mesaj atarlarsa danışmak isterim.
  ... hezimet
 8. 8.
  (bkz: green inferno)
  ... helenn
 9. 9.
  herhangi bir türün, kendi türünden olan diğerleri ile beslenmesi durumu. yani bir nevi yamyamlıktır. psikolojik bir sıkıntı olmasının yanı sıra nedenleri arasında, açlık, cezalandırma ya da dini törenler de vardır.
  ... aspie
 10. 10.
  hannibal ' ın bu konuda aslında kendisinin yamyam olmadığına dair güzel bir ifadesi vardı.

  yamyamlık bir türün kendi türünü yemesidir, normal olan, üstün olanın kendine göre besin zincirinin altında olanı yemesidir ki ben de bunu yapıyorum.

  ki fikir düşünce entellktüelite vs olarak üstündü.

  vallahi hannibal ı özledik.
  ... helenn