bugün

1000 yıl geçse bu kadına en ufak sempati duymam. ekrem imamoğlu'nun adıyla ve kendisiyle yan yana gelmesi beni rahatsız ediyor.
sevilen nadir kadınlardan. istanbul'u cumhuriyet halk partisine kazandırarak akitleri çılgına çevirmiştir. seçim bitti hala ağlıyor mallar.
(bkz: 1972) doğumludur.
şaşırtmamıştır.
görsel
hiç kimse seçilmişti edebiyatı yapmasın. sen terörist zülküf gezen’in cenazesine gideceksin, pkk’nın ilk silahlı eylem yıldönümüne katılıcaksın, öldürülen terörist ismail özden’i savunacaksın, terör ile iltisakı olanları belediyede istihdam edeceksin, halkın kendi rızasıyla yaptırmaya başladığı camileri yıktıracaksın, sonra devlet kayyum atayınca hoplayacaksın. hoplama rahat ol, otur yerinde.
bu kadın terör destekçisi degil mi? neden chp seçmeni buna izin veriyor? haddini bildirmiyor?
Banane kaftancıyan'dan ekrem düşünsün.
suratında hiç ışık yok, suyu çekilmiş gibi.
not : normalde miting ve toplantılardan gördüğüm üzre chpliler akabelilerden daha ışık yüzlü.
trinity'ye benzeyen seksi hatun.
görsel
dağda sihalardan kaçıp şehirde chp tarafından mükafatlandırılarak belediye başkanlığı üst yönetimine getirilmiş isimdir.
hakedilen bir ceza. bu kadını gram samimi bulmuyorum zaten.
Chp'nin Rosa Luxemburg udur.
hdpde bir gelenek vardır,

dağda akraban varsa pkkya güzelleme yaparsan partide yer edinirsin(millet vekili, il başkanı vs)

bu kadın da chpde bu geleneğin temsilcilerindendir..
bu kadının aldığı cezaya sevinenler başka başlıklarda ülkeyi eleştiriyor, adaletsizliği, hukuksuzluğu eleştiriyor. Bu ne yaman çelişkidir, bu ne ikiyüzlülüktür.

Edit: eksileyin eksikeyin. Size müstehak bu akp iktidarı. Daha çok sansür, daha çok hukuksuzluk, daha çok yasak için ben evet diyorum, siz de evet diyor musunuz sevgili kardeşlerim?!
Son günlerde aldığım en güzel haber, burası muz cumhuriyeti değil, Türk Cumhuriyeti.
Sırf 24 Nisan tweeti bu kadının güneş yüzü görmeden zindanda çürümesine yetmeliydi.
Türkiye cumhuriyeti devletine terörist öldürüyor diye seri katil diyeceksin bunu da ifade özgürlüğü kılıfına sokacaksın. Yok öyle yağma canan hanım.

Cb ye hakaret ya da milleti alenen kin ve düşmanlığa sevk olayını bi tarafa koyuyorum sırf teröristle mücadele eden devlete seri katil dediğin için aldığın ceza sana hak.
bir tarafta sırf istanbul seçimi için kırmızı bültenle aranan terörist başının kardeşini trtye çıkaranlar diğer tarafta twitterda yazdıkları için 9 yıl ceza alan bir kadın.
Yargilansa vatan haini çıkacak, müebbet üstüne müebbet yiyecekler tarafından 9 yıl 8 ay hapse mahkum edilmiş ıstanbul il başkanı. Şimdi buna sevinen atatürkçü görünümlü anadolu çomarlari böyle göz yumdukça sıra kendilerine geleceğini bilsinler. Nasıl ki doğu da kayyum atandı diye sevindiginizde sıra itanbula geldiği gibi. Her geçen gün bu ülkede yaşama ağrim daha da siddetleniyor.
devlete başkaldıran itici söylemleriyle cezayı çoktan hak etmiş il başkanıydı. umarım verilen cezaları günü gününe yatar. herkes akıllı olacak akıllı olmayanların aklını alırlar. evet..
Yatarı kaç gün kurban?
FETÖ ile yemek yiyenler dışarda.
koskoca AKP nin rant düzenini sallamış ve yıkılacak olmasındaki en büyük aktördür kendisi. bu yavşakların bağırmasının en büyük sebebi bir kadın tarafından eziliyor olmaktır. kadın hakkında somut delil mevcut değil, 5-6 sene önce attığı twitler istanbulu kaybettikleri anda günyüzüne çıkarıldı ve hemen dava konusu edilerek ceza verildi. yok öyle yağma, bu akp'nin rant ve yandaş ordusu dağılacak ve yıkılacaktır. canan kaftancıoğlu da yalnız değildir. üç beş itin köpeğin havlaması canan hanımı ne mücadeleden döndürür ne de cezaevleri ile korkutabilir.
hadi eyvallah.
Bu kadın çok iticiydi. Anarşik lafları vardı Ekrem imamoğlunu kötü gösteriyordu. içeri atmışlar. Şüphesiz Balıkesirli takip ediyor.
Yatarı kaç gün gurban biri hesaplasin.