bugün

(bkz: can güvenliği olmayan türk)
ülkücülerin ve nazi özentisi ezik ergenlerin bol bol bulunduğu bir ülkede yaşamak zorunda olan kişidir.
etrafımda olan onlarca kürt kardeşimin hiçbirinden duymadığım söylemdir. onca zaman geçirmelerimize ragmen hiç karşılaşmamışımdır böyle bir durumla. bahsi gecen kürt pkklı şerefsizse ve bunu açıkca ifade ediyorsa pkk propagandası yapıyorsa doğrudur. onun dışında bu önerme makattan element uydurmaktır.
otobüste dersaneden, sevgilisinin yanından veya ailesiyle yediği bir yemekten dönerken molotof atılması Sonucu hayatını yitiren baharında bir kızdan daha güvenli olan kürttür.

Ve ya Güngören Meydanında yaz sıcağından bulanıp eşiyle bir hava almak için veya 2 yaşındaki bebeğini gezdirmek için evinden çıkıp sebepsiz yere, hiç kimseyle alış verişi olmadığı halde, hiç bir düşünce ve ya oluşum yanlısı olmadığı halde tarafsız masum ve sivil olduğu halde hain bir bomba sonucu ölen insanlardan daha güvenlidir.

ve güngörendeki patlatılan bombadan yaralı olanları kurtarmaya çalışan halkın kalabalıklaştıktan sonra tekrar bir bomba daha patlatılıp ölmelerinden daha güvenli kürttür.

(bkz: Neyin peşindesiniz)
edit: esenler de bağcılar da çeteleşip * gasp edilen, evine girilen, arabası çalınan, küçük bir tartışma sonucu 100 kişiyle mahallesi basılan *insanlardan* daha güvenli kürttür.
bir de istanbulda şehir magandası kürtler yüzünden oluşan bir durum var (bkz: can güvenliği olmayan türkler)
can güvenliği ile faşist yaklaşımdan rahatsız olmak farklı şeydir. illa ki maalesef pkk ve terör oluşumları nedeniyle kürt kökenli türk vatandaşı insanlar sürekli kötü söz ve aşağılama içeren cümleleri özellikle ergen polat alemdar kardeşlerimizden duyacaktır. ki bu kardeşlerimiz aslında bu işlerin bir toplum mühendisliği işi olduğunu, toplumların kendi aralarında çatışma çıkarmanın o toplumun ilerlemesi önünde en sağlam engel olduğunu, toplumların bütünlüğünü en sağlam bozacak unsurlardan biri olan medya güçlerinin nasıl kullanıldığını ve insanların ekran başında nasıl uyutulduğunu anlayabilecek kadar zeki (!) insanlardır. öncelikle bu konularla ilgili çok kitap okumuşlardır. hakikaten iyi bilirler. doğu illerinden en az bir kaçını ziyaret etmiş ve oradaki insanlarla meseleler üzerine kafa yormuştur. en kötü bir tatilini urfa ve mardin illerinin turistik bölgelerini görmeye ayırmıştır. bunu kesinlikle yapmıştır. aşağılamadan önce "ulan ben neyi aşağılıyorum? ne kadar biliyorum ki?" sorusunu kendisine mutlaka sormuştur.

ps: alın Metin Aydoğan'ın "bitmeyen oyun" isimli kitabını okuyun. sonra açın; uğur mumcu'nun kürtlerle ilgili kitapları ve o bölge jeopolitik konumu üzerine derlediği yazıları bulup okuyun.

(bkz: hay aklınla bin yaşa faşist ırkçı kardeşim)
sadece ve sadece elinde kalaşnikof ile dağda gezinen kürttür. gerisi duygu sömürüsüdür.
can güvenliği olmayan askerlerimiz içinde büyük bir korkunun sebebidir kürtler şimdi aradaki tezatlığı sen bul..
can güvenliği olmayan türkü anlayabilen kürttür.
diyarbakır'da yaşayan bir türk olarak diyorum ki (burada doğdum büyüdüm),eğer ben türküm dersenin dayak yersiniz,en büyük faşistler buradadır.Buradaki türkler(ki hiç az değiller) bastırılmış ve susturulmuşlardır.Türklüğünden gurur duyuyosan can güvenliğin yoktur.

(bkz: can güvenliği olmayan türk)
http://skyturkvngenc.wordpress.com/2009/10/02/7990/

açın, en azından bunu okuyun. adam çok iyi derlemiş ve yazmış.
sonra kürtler ile ilgili yazılara devam edin yurttaşlarım.
yanlış önermedir. bugün türkiye'de lazlar, çerkezler, diğer azınlıklar hatta kürtler bile güvenle yaşamaktadırlar. Teröristle kürdü, terör sempatizanı olanla sıradan vatandaşı, kaşınanla kaşınmayanı birbirinden ayırdetmek gerekir. Bu ve benzeri açılan başlıkların fikir belirtmekten çok, kışkırtma amaçlı olması da ayrı bir üzüntü sebebidir.
can yeleği alalım da güvenlikleri sağlansın dedirten cümlemsi.