bugün

entry'ler (30)

can güvenliği olmayan kürt

can güvenliği olmayan askerlerimiz içinde büyük bir korkunun sebebidir kürtler şimdi aradaki tezatlığı sen bul..

kadına dayak allah ın emridir

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
"Allahın dişi kulları olan kadınlarınızı dövmeyin! Muhammed ailesine birçok kadınlar geliyor, kocalarının kendilerini dövmelerinden yakınıyorlar
Onları dövenler en hayırlılarınız değildir!"

bir kimsenin bir kimseye secde etmesini emredilseydi, kadının, kocasına secde etmesini emrederdim şeklinde açıklık getirilmişliğinde anlama dayalı ince çizgi sınırlarını çizmek gerekiyor.
ayrıca karısını döven kişi aynı edepsizliği annesinde en yakınında görsün bakışlarını kendine çevirsin o zamn gerçeği görür..

2 tl nin altında satılan döner kedi etidir

genelde eşek eti deniliyordu. zaman geçtikçe millet .iktiği eşekleri yediklerini aklına getiremez oldu sıra kedilere geldi...

bakir erkeğin avantajları

bakire kadınla evlenmek isteğine karşın haklı nedeni olmasıdır.

bir kıza alınacak en ilginç hediye

(bkz: şişme kadın)

deprem allah ın intikamıdır

müslüman bir kişinin söyleyebileceği düşünce değildir. allah en doğrusunu bilendir..

müslüman olmak

dil ile söyleyip kalp ile onay vermektir. yaşamak ve yaşatmaktır..
melekler ve hayvanlar arasında köprü kurmak yükseldikçe melekler nuruyla sarhoş olmaktır.
tercihtir ve şükür sebebidir.

öğrencinin evcil hayvanları

(bkz: bit) *

kendi başına bir hiç olan kişi

insanlardır..
ayrıca özürlü diye engel vurduklarınız hiçlikle sınırlı değildir. görmemezlikten gelindikçe birlikle değil binlerce bakışlarla çoğalırlar..
kendi acizliğine hiç de. özürlülerle dalga geçmek haddimiz değil belirtme ihtiyacına özür dile...

islamda eşcinsellik yasak mı değil mi tartışması

islam hoşgörü dinidir şüphe yok. aynı hoşgörüyü ibne diye tanımladığınız kişilerle birlikte olup gösterseniz daha faydalı olur. mide genişledikçe sanırım ahlak boyutu daralıyor...
götünü kiraya verip ücretini islama yüklemeyin ödeyen çıkmaz...

camide sesten hızlı tespih çeken amcalar

kimseyi bu şekilde yargılamak doğru değildir. allah doğrusunu bilendir..

insanlara gerektiğinden fazla değer vermek

kendi değerinin acizliğini gösterir.

ben kendim için süsleniyorum

kendi için değil hemcinsi için süsleniyordur. üstünlük kadınlar arasında büyük bir savaştır. garip erkek kardeşimizde yanılgıya düşüp üzerine alınır yazık..

kızlara dair bilinmesi gereken gerçekler

hepsinin içinde alüfte yatar. ve o erkek onun yattığı yerde kalkış serüvenidir.

ben bu yazıyı size yazdım

kıçınızı yıkamadan dışarı çıkmayın lütfen...

tanrının sevmediği bir insan olmak

siz ondan uzaklaştıkça oda sizden uzaklaşır. fakat yarattığı kulları sevmiyor düşüncesi geri kafalılıktır. lütfen sen taş değilsin insan olarak yaratıldın o seni yaratmadan tercih etti ve sevdi seni. sende bakış açını düzelt ve gerçeği gör..

öğrenci şehri

kesinlikle eskişehirdir.

bakir erkeğin avantajları

erken boşalma sorununu yaşama ihtimali yüksek kişilerdir. avantaj?

necip fazıl kısakürek

para göz bir yazardı. sevdiğim şiirleri çoktur.

yaran telefon açma şekilleri

- kim o?
* hönk.
- kimsin lenn?
* anan.
- anamı karıştırma şerefsiz..
* olum ne diyosun sen?!?
- şeyy ıyhhh...