bugün

savunulacak en ufak bir tarafı bile olmayan saçma söylem. ben de yoruldum açıklama yapmayacağım.
Benim bildiğin ISIS militanları hep dindar müslümanlar.BM güvenlik konseyi böyle demiyor.
Su ortadoğulu hristiyan milletler var ya hep onlar zaten bu teröristler. Buradan hristiyan tüm arap ülkelerini şiddetle kınıyoruz. Bakin ulan develer müslüman avrupalı ülkeler nasıl huzur ve refah içinde.
yalan yanlış rte lafı. kubilay'ı katleden şerefsiz kahpeler nerden çıktı ?
hoca efendisine barış çağrısı yapıyor. sübliminal sübliminal konuşup şey yapıyor.
fetö seni böylemi kandırdı acaba dedirten sözdür. acaba acaba !?
Elemanın burada söylemek istediğini anlamayacak kadar beyinsiz olacağınızı sanmıyorum. Sizdeki tamamen önyargı art niyet. Yani şimdi her allah kelamını ağzından düşürmeyen terörist müslüman yani. Allahtan korkan allahın buyruklarını anlayıp ona göre yaşayandan terörist olmaz diyor eleman. Camiden çıkmanın altında tamamen bu var. Ama sizin bu siktiğim din düşmanlığınız yapılan herşeyi dine yıkma anlayışınız yüzünden standart bir beyinle anlaşılabilecek bişeyi bile çarpıtıyorsunuz.

işin kolayını bulmuşsunuz. Bir şey mi oldu yapıştır islama.

islam yabtı.

islamın yüzünden.

Sizin ben çürümüş zihniyetinizi sikeyim.
fetö ve ışid örneğiyle kolayca çürütülebilecek sözdür.
ama cümlenin öncesini ve sonrasını da okuyarak yorum yapılması gerektiğini düşünüyorum.
ışid nereden çıktı acaba. insan merak ediyor.
hakiki bir kelamdır. istisnası %0.000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 oranla çıkar.
işid bale kursundan,
el kaide jimnastik okulundan çıktı zaten.

çok sevdikleri el nusra ise tango dans okulu mezunu.

not: yine aklımı şeyedesim geldi.
https://scontent.fist2-2....7ce31a716&oe=5C2A52B1
Eskiden polis sorgu odasında her sorulana bilmiyorum, benim alakam yok, aa hiç de duymamışım, ben masumum diyenlere
''seni buraya camiden mi aldılar'' dermiş.

Camiden çıkan kalabalık kendi şehrine emanet kişilere kıyınca tabi bu soru da geçerliliğini kaybetti.

Bir de doğuda bazı köylerde hizbullahin cami altlarına yaptırdığı tüneller işkence odaları var ki o da başka mesele.
işid meyhaneden,
taliban birahaneden,
el kaide kumarhaneden,
boko haram kerhaneden,
fetö de gece kulübünden mi çıktı?

not: görüyorum ki,
aklımızı peynir ekmekle yediğimizi sananlar var.