bugün

ohadir,yuhtur,allah belani versindir.yine de devletin imamlara bazi olanaklar saglayip lojman tedarik ettiginin gostergesi olaydir,lojman olmasa rus kariyi nerde goturecegi rahatca tahmin edilebilmektedir.
(bkz: tovbe tovbe)

edit: başlık başıma kalmıştır, bu ne lan böyle, adam gibi entry yazar insan açtığı başlığa demeyiniz.
osurduğu durumda cemaatin ne yapacağını hesap edemeyen imam modeli
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
bunda herhangi bir sakatlık göremiyorum. cami lojmanı, cami gibi kutsal bir mekan değil ki. adam evine kadın getirmiş. nereye götürecekti merak ediyorum. otele götürse başlık 'otele rus karı götüren cami imamı' olarak acılacaktı... ayrıca çok zevkli bir imam olduğu yaptığı rus tercihinden de belli (bkz: rus kızları)
değinilmeyen bir yönü de var ki meselenin; bu imam olayın iftira olduğunu ifade ederek kameraların karşısına eşi ve çocuklarıyla geçerek hüngür hüngür ağlamıştır. olay yargıdadır kesinliği yoktur. ama imam maaşı ve de rus kadınlarının 100 dolara çalıştığını düşünecek olursak bu meselenin iftira olması muhtemeldir.
yigit ozgur un bu konuyu özetleyen bir karikatürü için;
http://yigitozgur.t35.com/cartoon/36.jpg
bir gün hazreti ömer sokaktan geçerken bir evden şarkı sesleri duyar.bahçe duvarından atlayarak eve girer ve ev sahibinin içerde bir kadınla eğlendiğini görür.hz ömer inanılmaz sinirlenir ve durumun ne olduğu sorar.ev sahibi ise cevaben "ya ömer ben 1 günah işledim sen ise 3" der ve devam eder "öncelikle kendi mülküm olan evimi dinledin, ikincisi Allah evlere kapılarınızdan girin buyurun sen duvardan atlayarak girdin üçüncü olarak da günahım gizliydi sen onu ortaya çıkardın" der.hz ömer büyük bir şaşkınlık içinde evi terk eder.uzun zaman sonra aynı adamı tekrar gördüğünde adama "biliyor musun aynı şeyleri bir daha hiç yapmadım" der. adam da "biliyor musun ben de aynı günahı bir daha hiç işlemedim" der. kısacası mevlanın dediği gibi: Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol
(bkz: hayırlı işler)
adam imamsa mikide yok değil ya canım ihtiyaç meselesi bu adamın ihtiyacı varmış lojmanda görmüş köy meydanında yapacak hali yok ya
(bkz: bizdendir) (bkz: imamsa gunah olmaz)
şeytanda bir melektir felsefesiyle hareken eden uçkuruna düşkün oynar başlıklı amcadır.onunda canı vardır.o da insandır.orgazm sonrası keyif veriici madde içmeyerek kendini affettirmeye çalışabilecek olan bu zihniyet iş bittikten sonra kiliseye günah çıkarmaya giderse şaşılmamalıdır.
bir sonraki faaliyetinde lojmandan vazgeçip cami minaresinde rus karı götüren imam olabiliritesi yüksek imam.
yiğit özgür'e konu durum.

-hocam rus hayat kadınlarıyla fuhuş günah mı?
-da *
(bkz: kıyamet alametleri)
imam osurmus,cemaat sıcsın.
(bkz: allah i gulduren kul) *
-ruslarla sevismek caiz midir hocam?
-da

(bkz: yigit ozgur karikaturleri)
(bkz: yaran olaylar)
muhtemelen antalya'da gelişmiş bir olaydır.
müslüman nüfusu arttırma çabasında olan bi imam türüdür.
imam maaşlarının epeyce yüksek olduğunu düşündürür...
(bkz: imambayıldı)