bugün

aşırı pahalı ingiliççe uygulaması. bunun yerini biraz internette gezip envai çeşit aksanda ve seviyede konuşan insanla tanışabilirsiniz.
ne diorsunuz arkadaşlar kullanan var mı aranızda?

Edit: konuşarak öğren
Bir kez ne var ne yok diye kaydolduğum, paralı olduğunu görünce çıktığım, aylardır mail kutumu spama boğan uygulama.
ücretsiz 10 dakika ile deneyebiliyorsunuz. bende yaklaşık 15 gün sonra üç aylık abonelik satın almayı düşünüyorum. inşallah yerli konuşmacılar ile speaking becerimi geliştirmeyi amaçlıyorum. iyi ve kötü detayları ilk ve son süreç olarak buraya yazacağım.

ücretsiz 10 dakika için şu linki kullanarak üye olabilirsiniz. https://goo.gl/TWWcsn

ekleme: pahalıydı fakat satın aldım ve bir süre sonra geri iade ettim. kısaca açıklamak istiyorum. yeterli düzeyde kelime bilginiz yoksa satın almamak daha iyi olabilir. böyle bir durumda devamlı olarak karşı tarafı dinleme mantığında geçiyor görüşmeler. native konuşmacıları anlamak zaten çok kolay değildir. birde platformda ilk süreçte temiz aksanlı birini arayıp bulmalısınız. eğer yeterli ingilizce kelime bilginiz de varsa platform oldukça faydalı olacaktır speaking açısından. birde unutmayın ki her eğitmen bir olmuyor. bazısı ilgisiz olabiliyor. buna dikkat ediniz. zira sol üstteki kalan dakikalarınız akıp giderken karşı tarafın ilgisiz olması karşısında içiniz acıyor diyebilirim. fakat sistem yapısı itibariyle hem görüşmeleri kaydetme hem sohbet edebilme ve sonrasında bu sohbeti mail ile gönderebilme gibi imkanları sağladığı için oldukça faydalı. ileride vocabulary geliştirdikten sonra kullanabilirim tekrar. yorumum bu şekilde.
Verdikleri reklamlar can sıkmaya başlayan site. Ekşide erteleme hastalığı başlığını takip ediyorum baktım entri girilmiş. Dil öğrenmeyle de ilgili olduğunu fark edip daha da ilgiyle okumaya başladım. Ortalara doğru reklam kokusunu aldım ve yazara sövmeye gidiyordum ki sponsorlu olduğunu fark ettim. Sadece Kendinizden tiksindiyorsunuz böyle reklamlarla.
2 günde bir indirim var gel içerikli bana mail atan uygulama.

bu uygulamaya para vermek için enayi olmak lazım gibime geliyor. bence Omegle gibi ingilizce konuşabileceğin sitelere girip dakika sınırın olmadan insanlarla konuşmak daha pratik ve bedava olması açısından avantajlı olur.
Muadil ücretsiz başka bir versiyonu olup olmadığı merak edilen yabancı dil geliştirme programı. Çeşitli eğitmenlerle bire bir konuşuyorsunuz. Ama fiyatı biraz tuzlu.
Black friday gününde %60 indirim yapmış efsane site. Herhalde en anlamlısı buydu.
Seçtiğiniz yabancı bir hocayla seçtiğiniz konular hakkında kamera bağlantısı üzerinden ingilizce konuşma pratiği yapabileceğiniz uygulama.

ancak fiyatları biraz saçma.

haftada beş gün 60 dakika konuşmak isterseniz aylık 1500 lira gibi rakam çekiyor.

arkadaş bir saat ingilizce goygoy yapacaz diye 1500 lira fiyat çekmek nedir ya. o parayla tatile gidip yabancı bir manita yapılır ki üzerine deniz ve seks bedeve.
Ana dili ingilizce olan insanlarla konuşmaya yarayan bir platform. Biraz pahalıdır.
görsel
Haziran 2023e kadar geçerli cambly üyeliğimi devretmek istiyorum ilgilenen varsa dm.
(haftada 2 gün 30'ar dakika)
ingilizce öğrenmek için. ingilizce konuşman gerekir.

Güzel bir uygulama.