bugün

zorluk ayarları olarak biraz garip işleyen bir yapısı olan olan. veteran zorluğunda tüm düşmanlar size odaklanıyor ve kafanızı kaldırdığınızda mermi yağmuru başlıyor.

ilk ve tek veteran zorluğunda bitiremediğim call of duty serisi oyunudur aynı zamanda.
Shotgunla düşmanların uzuvlarını parçalayabildiğimiz, en iyi hikayelerden birine sahip call of duty oyunudur. Ayrıca treyarchın yaptığı ilk ve son en iyi call of duty oyunudur.
bu oyun kadar kaliteli fps oyunu yapılmamaktadır oyunun ana menüsü bile bir ton oyundan daha orjinal.
ikincisi kadar güzel olmayan oyun.

Edit: multiplayer için konuşuyorum.
14 yas ve alti icin guzel bir oyundur, tavsiye ederim.
satış rakamı 26.2 milyon oyun.
kesinlikle hayır. bo2 nin yanından geçemez.
Atmosfer ve zaman olarak en iyi Call of duty oyunudur Black ops serisinin devamı maalesef çöptür...
Ahahaha 2000 sonrası nesil black ops sayesinde sevmiş olabilir cod serisini ama biz pikselli grafiklerle oynadığımız d day bölümüyle fransız sahillerinde nazileri vururken sevdik cod serisini. Bana kalırsa world at war sonrası en iyi cod oyunudur hikayesi muazzamdır vietnam bölümleri hala ara sıra oynanır.
"dragovich, kravchenko, steiner, all must die!"
-Viktor Reznov
multiplayer oynaması zevkli oyun. evet.
ilk çıktığında torrentle indirip müptelası olmuş biri olaraktan yıllar sonra bugün d&r'daki oyun indirimi sayesinde 30 TL'ye aldığım oyun. Single modunu evimin içinden iyi biliyorum ama multisini hiç oynamadım. Sabırsızlıkla yüklenmesini bekliyorum şu an.
Treyarch tarafından yapılan ve Activision tarafından dağıtımı yapılan Call of Duty serisinin yedinci, Treyarch'ın üçüncü oyunudur. 30 Nisan 2010'da açıklanan oyun Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve Nintendo DS, Playstation Portable platformları için geliştirilmiştir ve 9 Kasım 2010 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüştür. Oyun dijital olarak Steam adlı içerik sağlayıcı platformdan da yüklenebilmektedir.

https://tr.wikipedia.org/...i/Call_of_Duty:_Black_Ops
Ghostsa kadar tüm seriyi oynamış biri olarak bence en iyi multiplayer açık ara bu oyundadır. Gerek denge, gerek silahlar, gerek haritalar olsun on numaradır.

Single olarakta Mw1le beraber zirvede.

Kısaca en iyi call of duty oyunudur. Her açıdan.
senaryo açısından en başarılı c.o.d serisidir.
Yok arkadaş yok böyle harika bir multiplayer platformu yok. Gelemezde zaten yemin ederim ne Black ops 2 ne Ghosts nede Tırt advanced warfare bu oyunun multiplayerinin eline su dökemez o kadar pişmanım ki Call of duty Black opsu verdiğime. en sonunda gidip tekrar alıcam.

Ghosts çıktığında mırın kırın yapmıştım ama advanced warfare tahammül sınırlarımı aştı berbat bir multiplayer, exo survival desen iğrenç. neyse onun yeri burası değil. Sonuç olarak gelmiş geçmiş en iyi multiplayere sahip oyun Call of Duty Black opstur
şimdi doğru konuşalım gençler. gayet güzel oyundur. oyunu ps3 te 2 kere bitirdim. bilgisayarım ise kaldırmadı. ki ben bu bilgisayarda mw3 ü bitirdim. işte optimizasyon böyle bi şey.

şimdi asıl değinmek istediğim konu şu. tamam hikayesi hoş güzel, ama ben bu kadar zevkli bi multiplayer görmedim. hala ortalama 30.000 kişi falan oynuyo. kesinlikle tavsiye ederim oyunu orijinal almanızı.

güzel senaryo, harika multiplayer. oynayın gençler.
Mw serisi varken oynamadigım oyundur.

Bilgisayarım kaldırmıyo diyemedim ya la.
aynı anda tekne kullanıp, roket atıp, taramalıyla ates acabıldıgınız oyun! insan hayrat ediyor!
Stres atma aracimdir.
Işten gelip Menendez'in pesine düşmek rahatlatiyor.
oyunda bahsi geçen operasyonların cia tarafından ve iç güvenlik nsa tarafından süzgeçten geçirilmiş oyundur. oyun gold seviyesine geldiğinde bu konuda bir kaç sorun yaşadıktan sonra sürümü yayınlanmadan kontrol edilmiş ve ondan sonra yayınlanmıştır.
Begenmedigim oyundur.
call of duty 5 world at war'dan tanıdıgımız karakter reznov'u görebileceğimiz oyunla olmakla birlikte bayağı kaliteli bir senaryoya sahip olan oyun.
crackini bi türlü yapmayı beceremediğim oyun.
tırt bir oyundur.
güncel Önemli Başlıklar