bugün

incirli caddesi üzerindeki cafeler içerisinde en boktan nargileyi satmasına rağmen, en pahalı ve en çok satanıdır. bunun sebebi gençliğin diliyle 'hacı çok fazla hatun geliyo mekana 10 numara biyer yaa' dır.

işin ilginç tarafı bar konseptiyle yapılan hemen yanındaki mekanın nargilesi kanımca istanbul'un top 10 una girecek kadar iyi olmasına rağmen mekanın sinek avlaması.

bu şekilde bir ikili oluşturmaları cafe ortamlarında takına gençliğe hubble bubble day-see ikilisini hatırlatabilir.
bugun ki servisinden dolayı gozumden dusmus olan bakırkoy'un elit mekanlarından. ben hayatım boyunca gittigim hicbir yerde bu kadar cok bekletilmedim. adamlardan bi hesap istedik, bekle ki getirsin. hesabı gectim bir limonlu soda istedik o da cok yavas geldi. ulan arkadas dilim damagım kurudu ölüp gidicem yok, o da yok.. müşterilerinizden birini kaybettiniz haberiniz ola.

ayrıca muzik sesi o kadar fazla o kadar fazla ki su an kafamın icinde halen muzik duyuyorum. sagır olmaya gitmiyoruz oglum biz oraya. kısın biraz sunu..
"Cafe Teria" gibi nadide orjinal bir isme sahip mekanın yan komşusu.
nargilesi iyidir. fiyatı da normaldir. ancak her türlü içecek,çerez vs. gerçekten pahalıdır.
bir de önünden hiç range rover lar,corvette ler,beyaz seat leonlar eksik olmaz. maşallah.
mekanın önündeki araçlar kiralıktır.

yani kiralanıp, mekanın önüne koyuluyor. eminim sahipleri kasada oturuyorlardır. hehee...
chuckle , cafe teria ve cadde plus'ın da eklenmesiyle müşterisi artan cafedir. özellikle maçlarda çok eğlenceli ve hareketlidir. loca diye yapılan standlara anlam veremesem de gidilesi bi mekan tavsiye ederim
bakırköy'de incirli caddesi'nde bulunan 2. evim olan bir cafe...
haftanın 5 günü minibüsle önünden geçilendir. * *
hizmet anlayışıyla beni çileden çıkartmış olan cafedir. Kuzenimle oturduk bir limonata ve ice tea sipariş ettik. oturalı 10 dakka oldu olmadı tak çerez koydular masaya ve bırakıp kaçar gibi, saniyelik. Çağırdım, Hatuna bu ikram mı yoksa ücretli mi dedim. Beyefendi ücretli dedi, alır mısınız dedim bişeyler saçmalayıp ilerledi, tam anlayamadım.başka bir görevliye şunu alır mısınız biz sipariş etmedik dedim, beyefendi fix menü bu dedi herkese koyuluyo, fix menüyle ne alakaysa. Yahu dedim istemiyorum kardeşim alın, tamam bilmem ne gelcek alcak. 2 görevliye daha söyledim aynı şey. Resmen kitlemeye çalışıyolar. Bir tanesi yanımdan geçiyordu, dedim dalga mı geçiyosunuz kardeşim, 4 kez söyledik alan yok, şu gelip alcak, tamam alacağız gibisinden saçma sapan konuşuyosunuz, kaç dakika oldu. Cevap olarak, Tamam sakin diyo artistlikle.resmen kitlemeye çalışıyolar ve mekan inanamayacağınız derecede dolu bu hizmet anlayışına rağmen. Kendimi bildim bileli bakırköydeyim ve hiç uğramamıştım oraya, kuzene renkli geldi diye girdik ve şimdiye kadar bir kez bile oraya gitmeyerek ne kadar doğru bi karar almış olduğumu anladım.
Valla ben hayatımda bu kadar yapmacık bir kafe görmedim.Tamamen geçirmeye odaklı.Gelen müşterilerde geçirilmeye.Sırf gösteriş olsun diye kapı önünede lüks araba koyuyorlar.Valesi 10 lirayı bile beğenmez.Elemanları yazın türkçe'yi zor konuşuyorlardı.Öğrendiler mi bilmiyorum.Tamamen gösteriş için giden insanlarla doludur.Mutlu sonla biten buluşmalarlada adı çıkmıştır.Ha illa ben gidicem diyorsanız karşısında zoom var oda pahalı ama bu mekandan daha insani kişiler geliyor.
Fahişe ve pezevenk mekanı lan ne bekliosunuz dedim mekandır..

Gelmiş amk ardahanlının biri cafe açmış beyaz gömlekli ayı dolu..

Iyyy
Bakırköy'de bir cafe.
Maytaplı gelen meyvelerden önce garson " telefonunuzun kamerasını açın " diye uyarıyor.