1. ?.
  mütemadiyen kendime sorarım bu soruyu. cevabını bulurum veya bulamam önemli değil.

  ama ne bileyim karşına alıp konuştuğun insanın rumuzu cadılı falan olunca ciddiyet kaçıyor gibi. belki de yaşla alakalıdır bu durum. belki de ben abartıyorumdur. bilemem.

  bundan 5 sene önce mynet sohbete ya da irc'ye falan girerdim. çok görürdüm oralarda. sözlükte karşılaşınca "noluyoruz lan" oldum.
  1 -1 ... cakalyesun
 2. 1.
  ergenlik dönemindeki kızların kafasını meşgul etmediği kesin olan soru cümlesi. meşgul etmediğindendir ki bir dönem her irc kanalında bunlardan en az 3 tane olurdu cadiii, cadı_17, tatlıcadi gibi gibi.

  şeker biriyim ama aynı zamanda da damarına basılmaya gelemem mesajı vermeye çalışırlar alttan alta. bir de kız olduğum anlaşılsın abazanlar özelime aksın, egom tatmin olsun falan filan. kendi haline bırakın geçer, ama eğer 18sinden sonra hala cadılı nickler almaya devam ediyorsa bulunduğu sanal ortamlarda, bir psikiyatr görsün derim ben.
  1 -1 ... lumpiya
 3. 2.
  (bkz: portobello cadisi)
  ... portobello cadisi
 4. 3.
  (bkz: biz yaptık oldu)
  ... blackberry
 5. 4.
  (bkz: witch)
  (bkz: slywitch)
  (bkz: wicked witch)

  oluyormuş.

  edit : yok.
  2 ... merciless
 6. 5.
  hakkında olumsuz bir şey yazılırsa direkt olarak eksileneceği aşikardır.

  zira sözlükte aşırı "cadı" kelimesini kullanan yazarlar mevcut. şimdi kalkıp bir şey söylesek; eksileyecekler. hiç yoksa; 20 tane böyle yazar olduğunu varsayarsak, durduk yere 20 tane eksi oy almak olur. yani aptallık olur.

  bir de bunun dünün en kötü entryleri, geçen günün kötü entryleri, geçen haftanın kötü entryleri falan fıstık var. karizmam zedelenir, yapamam.
  1 ... ayaz
 7. 6.
  "seni donumda sallandırırım..." manasına gelir ve tırstırmak için kızlar tarafından kendilerini koruma amaçlı yazılır.
  1 ... madman89