bugün

Olduğundan daha olgun gösterir.
Cok şıktır.
bıyıklarının her teli kadar itici erkektir milyon kez itici diyorum ötede dursun please.
çok nadirdir yakışanı ama yakıştımı da değişik bir şey oluyorlar yahu.
(bkz: burak özçivit)
Sakalsiz ise tavuk gotune benzer.
Köse olmayan erkektir. Bıyık 12 yasında çıkmaya başlar ve durmaz.
bıyıklı erkeklerin yüzde 2lik dilimi yakışıklı olduğundan dolayı genelde tipsiz bir kezbo olan erkek.
Her zaman hoş olamayan erkektir. Ama gerçekten yakıştı mı da insanın baktıkça bakası geliyor, her gördüğünde içi bi kıpır kıpır oluyor yani. (bkz: Tolgahan Sayışman) (bkz: burak özçivit)
Çekici falan olmayan erkektir. Bıyıkistlerin en iyi olarak gördüğü Burak özçivitte bile gereksiz bıyık hedesi.
bıyıklara sahip olan beydir. nasıl bir bıyık olduğu ehemmiyetlidir.

misal kamuranımın pala bıyıkları.. yumuşacıktırlar.
her gün badem yağları ile besleriz. zeytinyağlı sabunla yıkadıktan sonra, misk-i amber süreririz. sonra mı? sonrasında gelen o koku memişlerimi titretir efendim.
küçüklükten beri hoşlandığım erkek tipidir, ama yuvarlak yüz, hafif elmacık kemikli, biraz da büyük göz olunca, çok az ama, bir de beyaz tenli ya da kumral olunca çok yakışıyor. bıyıksız görüp de sonradan bıyık bırakan erkeklerden hiç hoşlanmıyorum yalnız, bir de böyle garip bir durum var.
1-0 öndedir.
bıyık badem stili değilse ve yakışıyorsa karizmatik olan erkektir.
bıyıklarını kesmeden asla öpüşemeyeceğim erkektir.
Digerlerinden 126155162761819 adım onde olan erkektir. Sakal olmamalı simsiyah olmalı bıyıklar bembeyaz olmalı teni bilmem anlatabildim mi?
En az bıyıksız hali kadar yakışıklı olması gereken erkektir. Bıyıklı olgun bıyıksız da olduğu Yaşından 10 yaş küçük gözükebiliyorsa tam bir görsel şölendir.
çekicidir. *
Seksidir. Her zaman çekici gelmiştir.
Bazı kara yağız delikanlılara yakışandır sadece.
bıyıklı kadından yeğdir.

hiç yoktan doğal durur.
bir zaman sonra bıyığı diğer uzuvları gibi olur. bugün bana bıyığını mı kesersin, kolunu mu diye sorsalar uzun süre kararsız kalırım.
Biyikli haline alistiktan sonra biyigi keserse kel tavuk gibi gorunur.
(#27422995)

buyrun.
(bkz: urangu)
sakal değil de bıyık daha çok tercih edilesidir.
güncel Önemli Başlıklar