bugün

Niye mal mıyım?
beşiktaşa destek çıkmak görevimiz.
bırakırım yazıp 1903'e sms atarak destek olunması gereken kampanya.
1903 adet sms 1903 adet de t shirt aldım.. sana mi sorucam parami nereye harciycami.. gerizekalıymiş halk soyuluyormuş.. zerre koymaz bana yaprağımm..

Açık ve net evet.
Para k* üstünde..
Süper ligde bir galibiyet 2.7 milyon TL değerinde. Milletten dileneceğinize çıkın da maç kazanın.

Kulüplerde milyon TL para dönüyor. Hala utanmadan halktan para istiyorlar.

Halk da gerizekalı. seviyorum, taraftarıyım ayağına soyuluyor.

Bu halka her şey müstehak.
Büyük Beşiktaşlı! “Bırakmam Seni” diyerek Beşiktaşımıza 20 TL destek oldun. Teşekkürler! B003

Canım feda olsun diyen beşiktaşlı bi zahmet 20 tl atıverin.

Açık ve net evet.
Nolur gitme ufak tefek şeylere kızıp gitme yaz 1903 e yolla.
iyi gün taraftarı bejekelilerin yine şaşırtmadığı ve götün götün arazi olduğu olay. Yazık.
Verdiği kararı uygulamış aq.

Manyak işi tam.
siz aşk nedir bilmez misiniz?
Kahveyi yaparken bile içine sevgiyi katacaksın...
Yoksa Brezilya'dan getir istersen kahveyi
Hava...
#BırakmamSeni ihtiyaçtır ama
Sevgiyle bağımlılığı esastır.
Ölümle yaşamın arasındaki büyük sevgi dağıdır.
Karınca kararınca
Önemli olan aidiyet duygusudur
Varolsun büyük Beşiktaş
pardon da bu her şeyi çok bilen, sözlüğün beleşçi tayfasından bir beklenti yok zaten, 12 saatte 103 bin sms atılmış. demogojiye bak! millet çöpten yemek topluyormuş... o zaman sen de evine, sevgiline, sporuna, içkine. elbisene, özel hayatına vs para harcama çöpten yemek toplayana versene? ama yoook illa demogoji yapılacak. ne boş insanlarsınız lan, 20 şer lira yollayayım size susun. sözlük demirbaşları olan bu boş boş konuşanlar siz şöyle yapın bence, ups boobss yazıp 3131'e mesaj atın.
iyi oldu aylık 1000 SMS hakkım vardı boşa gidiyordu, 1000 tane SMS yolladım Beşiktaşıma gitsin.
adabına göre insan işte böyle s...lir.
hayatımız boyunca çalışsak belki de lensin senelik maaşını alamayacağız. sevgiyle enayilik siyahla beyaz gibidir farkı ayırt etmemek için aptal olmak gerekir.
1903 adet mesaj atılmıştır.

Bırakmammmm beşiktaşımmm seniii..

Açık ve net evet.
Kendimi bildim bileli beşiktaş taraftarıyım. yeri geldi stada gittim, yeri geldi evden izledim, feda dediler tişört aldım, para biriktirip forma aldım, soğuk havalarda boynuma beşiktaş atkısı doladım ama ne olursa olsun korsan ürün almadım. Ben öyle zengin biri değilim şimdi yaşım ilerledikçe düşünüyorum da ben kazandığım üç kuruşla lisanslı ürün alırken, yönetim milyon dolarları düşünmeden ciğeri beş para etmez adamlara dağıttı. En son burak yılmaz geldiğinde bıraktım maçları takip etmeyi, ölene kadar beşiktaşlıyım ama bu zihniyet devam ettikçe trilyoner olsan beş kuruş vermem.
Yine mi feda oltasi aq ? Baliyi az azaltin aq.
Enayisiniz. Siz şanlı beşiktaş taraftarı beş parasız kaldığınızda beşiktaş da size yardım edecek mi acaba?
sözlük kartallarının destek vermesi gereken kampanyadır. kalbinizin en orta yerinde büyük bir yangın varsa alevler içinde sorgulamadan destek olun lütfen. unutmayın bizim ne derin lobimiz var ne de acun'umuz... biz sadece biziz.
(bkz: başlık entry nick uyumu)

(bkz: o paraya öküz alırız)
suçu neyse çekeriz.
Lan ben 3 kuruşa çalışıp ay sonunu nasıl getiririm diyorum görevi sadece futbol oynamak olan herifler milyon dolarları götürüyor tamam koyu Beşiktaşlı birisiyim ama böyle para vermek enayilik geliyor bana.