bugün

"kızlar" he mi? bence daha ziyade şöyle olur;

görsel
Kan çıkar. Net.
milyonlarin bacisi: Neco yine fotoğraf atmış, tipe bak ya ıyk yani xdxd bi de kendini yakışıklı sanıyor mal xd

Ve tüm sözlük kızları bacıyı darp edip evlerine dağılır. bu kıssadan hisseyle, sözlük kızlarımızın ne kadar civanmert olduğuna tanıklık ettik.
herkes ütü için birbirine bakar. çok kavgalar olur.
Çok komik olurdu.

görsel
hepinizin sahibi olarak ayrı odada kalacağımdır.
kiralık ev aylık kira 450 tl doğalgaz var 6 oda 2 salon 2 tuvalet banyo vardır ilgilenen sözlük kızlarına duyurulur.

not: evde bir erkek var sıkıntı yapmazsınız herhalde.

tanim: evde kaos hakim olurdu.
Hmm meme dekoltesiyle geziyor dur ben komple acayim bakayım, bak şırfınti sort giymiş dur ben bikini altını getireyim görsun yollu fln derken hepsi soyunur bence.
regl dönemleri çakışan kızlar saç başa kavga ederdi.

nutellalar su gibi tüketilirdi.
Kızlar ev temizliği benden Başkasına bırakmam. Kullandığınız eşyaları da işiniz bittikten sonra yerine koyunuz. Lavaboda saç görmek istemiyorum, regl sancınız varsa sessizce acınızı çekin, Başkalarını rahatsız etmeyin. Kahveler benden ayrıca.
ev pırıl pırıl olur .
lookin genelevde ki abla olur.

benzetme fenaydı kabul ediyorum*
ben bunlarla aynı evde yaşamam.

kızlar ben aksiyim o yüzden dedim. yoksa siz çok tatlısınız. sorun bende bende.
Lavaboda kalan saclar,
Yerde obeklenen saclar,.

Sac yani baska bi sey dusunemiyorum.
kimin kaşar olduğu ve kimin yavşak olduğunun su yüzüne çıkacağı etkinlik olurdu.

100 kişi girersek, 200 kişi çıkardık*.
ev kezbanlarla dolu olur. evin içerisinde şişko, çirkin, kıllı kızdan başka bir canlı bulunmaz.

ve bizim kızlar o kadar kezbandır ki lahmacun bile kokar.
Nasıl dedirir.
(bkz: ev değildir o ev olsa duramazsın)
bu arada phen niye yokum? beni kızfan saymiyor musunuz? bebde sozluk abisi olurum ozaman.
bu sözlükte tanıştığım çok tatlı bir kız bana bir keresinde kek yapmıştı böyle limonlu cevizli falan, bence hepsi bir arada yaşasa ordan çok çok güzel ürünler çıkar böyle yeme de yanında yat gibisinden.
ya da hem ye, hem yanında yat, yanlarında, aralarında, bilemedim.
ama kek güzeldi...
(bkz: kan çıkar)
Yalan bir kere ben misafirime bir sofralar kurarım ki ayaklarıma kapanır.

Evde lahmacun bile yapabiliyorum ya. Kuki seni sevmiyorum.
-Ay canım son girdiğim entryi oylarmısın?
-Tamam yavrum hemen.
-Sagol aşkım
-Bi şey değil bi tanem.
Beni es geçin bacılar. Kızlarla aynı evde yaşamaya tövbeliyim. Kendi cinsimden tiksiniyorum evet.
Ben hazirlarim.
Surekli sizi cekistirirdik. Ojeler surer, pijama partileri yapardik. Baciya smoky eyes cekerdim...
(bkz: yalarun)