bugün

Tavsiye edilmez tarafımca onaylanmıştır.
insanın kendi kendine hakaret etmesine sebep olan eylemdir.
yaptığımdır. bu sıcakta dışarı çıkanı silksinler.
Yapacak bir işi olmayanların zevkle gerçekleştirdiği eylemdir.
vakti güzel değerlendirmektir. evet.
Sürekli yaptığım eylem. Kimse sevmiyormuş, sorun bende mi lan. Hayır asosyal bir insan da değilim, mutlaka bir yere çağıran birileri olur ama evde zaman geçirmek daha keyif vericidir benim için. Yemek, tuvalet, televizyon, playstation, koltuk kanepe hepsi bir arada amk. Gidip avmlerde yorulacağıma daha iyi.
dışarıya çıkmadan evin içinde sadece; yemek, içmek, lavaboya gitmek bir kanepeden diğer kanepeye farklı şekiller ile yatmak sonra tekrar oturmak suretiyle gerçekleştirilen eylem.
Bu hafta işlerden dolayı nerdeyse hep evdeydim. Resmen psikolojim bozuldu öyle böyle değil. Hiç tavsiye etmem, çıkın bir dolaşın, temiz hava alın. illa ki yanınızda bir arkadaş olması şart değil. Kendimi yedim, bitirdim. Kendime olan özgüvenimi kaybetme derecesine geldim cidden, sosyallik önemli dostlar.
Bazı insanların tatil olarak nitelendirdikleri durumdur. Ardından da böyle tatil mi olur diye isyan ettikleri duruma dönüşmektedir.
(bkz: yaz tatili).evet acınası. imdb bitirmek için biçilmiş kaftan.
bunu benden iyi yapabileceğini iddia eden varsa çıksın, itinayla sidik yarıştıralım.
Aylardır yaptığımdır. Çöp atmaya bile çıkmadım.
zamanın boşa geçmesi olarak değerlendirecek kişilere inat savunduğum önermedir hem de sabahtan akşama kadar eve girmeyen biri olarak. dışarıda olduğu gibi herhangi bir hengamenin ortasında olmazsınız bir kere. kitap, müzik, film ve bana göre cam da zevk verebilir pekala.
Bu yaz bolca yapacağım eylemdir. Ara ara sıkıcı olsa da evde olmak gibisi yoktur. Tek cümleyle ne istiyorsan onu yapabilmektir.
bazen yapılacak en güzel şeydir.. giyiyorum şortumu, üstte zaten bir şey yok.. uzanıyorum koltuğua, açıyorum tv yi, yakıyorum sigaramı rüzgara doğru püfür püfür.. ağustos böceği gibi negzel..
iğrenç, dehşet bir durumdur, şahsen ruhum sıkılır, patlayacağımı sanırım. Kimi insanda da tercih meselesidir, elbet arada yapmak lazımdır.
çıldırtma ihtimali yüksek aktivitedir. tabii oturmak eylemi geçerli anlamında kullanılıyorsa. zorunlu haller söz konusu olduğunda hepten bunaltır. ama dışarı çıkmanın anlamsız ve mümkünsüz olduğu anda yaratıcılığı geliştirmesi mümkündür.
eğer uzun süredir günde 12 saat çalışıyorsanız, bünyeye ilaç gibi gelecek olan eylemdir.
evde huzursuzluk yaratan eylem.
annenin söylenmesine sebep olan eylem.
yaz tatilinde olan öğrencinin ilk tercihlerinde yer alan zaman geçirme nedenidir.
gidecek bir yeriniz yoksa, arayacak kimseniz yoksa, emniyetli bir çözümdür.
(bkz: malı okşamak)
hayatınızı emer tıpkı iğrenç bir sülük gibi. eğer enerjiyi atmak için arkadaş çaresini denemişsen ve iki denemen boşa çıkmışsa üçüncüyü denemek için gücünüz kalmaz. ayrıca evde oturarak yapılabilecek aktivileriniz de mevcuttur.
dışarıda yapacak daha iyi şeyler olmadığında yapılan bizim her hafta sonu standarta bağladığımız durum.