bugün

postmodern zamanlar konusunda üstad jean baudrillard ın ne kadar isabetli analizlerde bulunduğunu belki bir süre daha anlayamayacağız lakin, bu evlilik tam da baudrillard ın bahsettiği postmodern zamanları yansıtır. evliliğin gerçekte olup olmadığı mechul ve ciddi bir sanallıkla karşı karşıyayızdır, reklam mı yoksa gerçek mi olduğu belirsizdir. cinsel kimliğini yapay olarak değiştirebilme imkanına kavuşmuş birinin "normal olanla" birlikteliğidir. kimlikler ciddi bir kayma yaşarken evlilik merkezinde kurumlar da bu kaymadan nasibini almıştır. üstadın da belirttiği üzere "baştan çıkarma" ölmüştür ve bu evlilik söz konusu ölümün somutlaşmasıdır. evlilik belli ritueller etrafında kurumsallaşan bir tavır olduğundan bu birliktelik tüm ritüellere meydan okuyarak bir anlamda evliliği de sorunsallaşmıştır.
http://www.hurriyet.com.tr/yasam/6797001.asp?gid=180
(bkz: badrila ya sordum haberler kötü)
(bkz: uludag sozluk magazin servisi)
bu da icraata dökülmüş hali: http://www.internethaber..../news_detail.php?id=93251
7.7.7 tarihinde izmirden gelen bi arkadaşım akmerkezi görmek istedi, yola koyulduk 13.30 civarlarında akmerkezdeydik, 2 saat kadar dolaştık, tam çıkış kapısına yönelmiştik ki kapıdan pespembe bi kütle girdi. bu kütle, serçe parmağım uzunluğundaki kirpikleri, panda makyajı ve saçları tepede deniz minaresi gibi kıvrılarak yapılmış bi topuzdan ibaret olan, 35 cm. topukları üzerinde son derece profesyonel yürüyen bülent ersoydan başkası değildi. sözün kısası saat 15.30-16.00 civarlarında akmerkezdeydi. acaba bülent hanfendi hangi ara çeşmeye gidip evlenmiştir merak konusu.
(bkz: meraklı kalabalık)
herşey güzel tamam anlarım, sesimiz baskın çıksın diyen transeksüellere sempatiyle bakıyoruz ya artık, bülent ersoy'un da yuva kurma mutlu olma hakkı var. sıcak bakmalı desteklemeliyiz.

ancak benim aklımın almadığı bişey var.

bir hayat düşünün ki Bülent isminde bir karınız var. Kadın bülent! nasıl bir psikolojik rahatsızlığa yol açar bu insanda ben tahmin edemiyorum. kendimi o herifin yerine koyuyorum ama gercekten oluru yok.

şöyle muhabbetler olurdu küçükken biz; kaç paraya bülent ersoy'la bir gece birlikte olursun?
buna fiyat biçemez, aklımız almazdı.
şimdi merak ediyorum armağan uzun kaç paraya beraber oluyo ve "büleent, karıcııım." diye sesleniyo, bununla yaşayabiliyor.
(bkz: siddigiminagoacoa) sinirli ve turkcesi bozuk vatandaslarimizin tepki verdigi iliski.
(bkz: mustafa armağan uzun)
(bkz: bülent uzun)
(bkz: ahirette göte girecek evlilikler)
asıl şaşırtıcı olan bülent ersoyun 2. hatta 3. kez evlenmiş olmasıdır. dünyada bunu yapacak 3 erkek vardır. bu tür 3 yanlış kaç doğruyu götürmektedir acaba?
armağan ın transseksüel olduğunu düşündüren evlilik.
faciadır, reklamdır, içinde bütün kötü şeyleri barındırır. bir gencin hayatının kararmasıdır. bir kadının istediği herşeyi yaptırmasıdır. erkek kukla gibi kullanılacak demektir.
(bkz: bu ikiliye dikkat)
(bkz: korkunc ikili)
%500 reklam kokan evliliktir. büyük ihtimalle 10 gün sonra falan ya bülent ersoyun ya da armağanın albümünün çıkması olasıdır.
yılan-kirpi evliliği gibi birşeydir.
doğacak çocuğun dikenli tel şeklinde olması muhtemel. bir an önce uyarılmaları gerekir...
"bir erkek bülent ersoyun üstüne çıkıp nasıl becerebilir ki acaba?" sorusuna sebep olan vaziyet* *
bu sözlüğe girmesi bile hata olan durum..
an itibariyle bulent ersoy armagan uzun a 900 bin ytl lik daire ve son model mercedes otomobil sparis etmistir . Evliligin amaci bu durumda anlasilmaktadir .
çok kişinin alkış tuttuğu, destek verdiği olay. bağırlarına basıyorlar her ikisinide. kimisi "-çocuğun hayatı kurtuldu ! " diyor. nasıl bir hayatmış ki bu nelere sebeb oluyor?! o alkış tutanlar , söz edilen kişiyi ünlü ve zengin olmasa idi taşla sopa ile kovalarlardı belkide. ne dinsizliğini bırakırlardı ne de namuzssuzluğunu... onu bunu bilmemde olanlar şu sözle net ifade edilir (bkz: paranın gözünü seveyim) her türlü miğdeye iyi geliyor.
(bkz: bu armağanın bir soyadı vardı ona ne oldu)
oncelikle "askin yasi yoktur" deyimini hatirlatan ve sonra taraflarin cinsiyet tercihlerine de saygi duyulmasini gerektiren, reklam kokmasina ragmen cuzdana islendiginden dolayi evlilik olarak nitelendirilen olaydir. kimsenin ilgisinde zorla olmamasi gereken bir evliliktir. *
hayir daha fazla yapamayacagim, * * * * *
(bkz: at s kine sinek konmuş)
aklımızda ''hadi abi tamam evlendiler de nitekim bunlar nasıl çocuk yapıcaklar aşklarının meyvalarını nasıl topluyacaklar'' diye düşündüren bir ani gelişmedir.
bülent hanıma aşık olan erkeğin erkekliğinden şüphe duyulması olayıdır.
'' paranın ne önemi var mühim olan insanlık ''sözünü birkez daha yaralayan bir olay türüdür.
davetiyesi 1 ytl. olan düğün.
kıyamet yaklaşıyor!!!