Şahsımın ve diger doğa manyaklarının rahatlıkla yaptığı bir deney.
Yemedi, sağlık olsun.

Böceğin evde olması ayrıca şenlikli olan bir ayrıntıdır üstelik.

Saatlerdir takılıyor salonda.
Bir ara pencereden göndereceğimdir.
Sevap kazanmaktır. O da bir canlı sonuçta. Bizim gibi.
Duygusal ince dusunem altın kalpli insandır. Suya düşen böcekleri kurtarma operasyonuyla kıyıya da çekerler.
Dayımın hala yaptığı, şahsımın gereksiz bulduğu eylemdir. Dayım harbi tam anlamıyla bir hayvansever. Öyle senin benim gibi sadece 4 ayaklı hayvanları değil sürüngeninden, böceğine aklınıza gelebilecek her türlü haşeratı seviyor. Adam yıllar önce bir tanecik köpek kılı yüzünden ameliyat oluyor ve akciğerinin yarısını masada bırakıyor. Sırtını görseniz vietnam gazisi rambo gibi delik deşik bir dünya ameliyat izi var.
Ben böyle bir şey yaşasam bir ömür hayvanlara düşman olurdum herhalde. Ama bu adamda ters tepmiş galiba böcekler için ekmek kırıntısı, şeker falan koyuyor geldiklerinde eline alıp seviyor sonra koyduğu şeylerin yanına geri bırakıp beslenmelerini izliyor.
Neyse sonuç olarak hayvanların hepsini severim ama 4 den fazla bacağı olan her türlü canlıdan nefret ederim. Keşke böcekler hiç olmasa...
2003 yılında Karıncalara ekstra büyük 1 kavanoz pirinç verdiğim için annemden hayatımın dayağını yemiştim. Kavanoz o kadar büyüktü ki kırılmadı bile. Ancak Öyle güzel taşıyorlardı ki buna değmişti. 2 saat aralıksız izlemiştim. imdb:10.0
insanlık henüz ölmemiş, dedirtendir.