bugün

Güldürmeyen komedi programlarından bir tanesidir.
yarısına kadar zor izledim kapattım.

inşallah doğa bu program için kendini yakmamıştır.

güldür güldür programına devam eder.
Doğaçlama üzerine kurulu bir konsepti olan program. Bence gayet başarılı ve güldür güldür'den daha komik. Tabiki eşofmanlı şevket hoca'yı bu sınıflandırmanın dışında tutuyorum. Çünkü o hepsini ezer geçer.*
Her bölümde kısalan sunucu eteği geri gerizekalımsı espiriler.
çghb ve türevlerinden daha çok güldüğüm program.
Kerimcan kamal'in destegi olmasaydi doga rutkay'in o programi yapamayacagini dusundurten hede. Yolmaz morgul konuktu guldurduler iyi oldu.
oyuncular son derece başarızdır. 1 kere izledim daha da izlemem.
Samimiyetsiz insanlar toplusu.
Gereksiz bir programdır. izlemedim bugüne kadar ancak arada bir bu neymiş diyip baktığım oldu. Dahası bı-unların konsepti nedir diye anlamaya çalıştım ancak anlayamadım da. Biri geliyor bir şey oynayıp gidiyor sadece. izlerken mimiklerim bile oynamadı. Tutacağını sanmam. Bir Güldür güldür değildir maalesef.
bu ekip kendi programlarının tekrarını izliyoruz da ben de bir bok bilmiyorum.
yeminle bizim arkadaş muhabbeti bundan daha komik ama onu yayınlayamazsın rtük ceza olur yağar.
Şu an kanal d de yayınlanıyor.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
görsel
güldür güldür show'dan bile kötü.
Güzel bölümleri olan programdı. Artık yayınlanmıyor mu? O da mı yayından kaldırıldı?
aşk'ı memnu parodisiyle yarmış programdır.
yaklaşık 12 yeteneksiz homo saphienin bir araya gelip saçmaladıkları tv zırvası.
kanal ddeyken kıyafetleri aynıydı şimdi radikal bir değişiklik ile serbest kıyafete geçilmiş.

saçma, vasat, güldüremeyen sözde güldürü programıdır. acun buna neden şans verdi merak ediyorum. neyse vardır bir bildiği.
her seferinde güldürecekmiş gibi yapıp güldürmeyen program. programa acaba bu sefer güldürecek mi diye defalarca şans vermeme rağmen sonuç hep hüsran oldu.
büşra pekin'in takım kaptanı-koç-hoca-antrenör olduğu programdan hayır mı gelir? 8 kişilik ekipte ondan daha tecrübeli daha kaliteli oyuncular varken, büşra daha medyatik diye hoca sıfatı alması günümüz şartlarında şaşılmaması gereken bir unsurdur.