bugün

geri kalan birkac normal erkegin bu duruma iyyy demesiyle pekisen durumdur. "ulan begenecek baska kiz/kadin mi yok" derler adama. orayi burayi acip göstermek seksilikse bülent ersoy da seksi. hadi bakalim.
bütün erkeklerin bacaklara karşı aşırı duyarlı olduğunun göstergesidir. zira sütun gibi bacakları vardır.
(bkz: deniz seksi)
deniz seki'nin kocaman göğüslerini bütün erkeklere göstermesi ve masal klibiyle erkeklerin kalbini çalmasının göstergesidir.

o değilde, o pembe etekli sarışın kimdi? ben onda kaldım halâ daha..
(bkz: deniz seki kim)
enteresan bir tespittir efendım.

kimi hatunlara göre iğrenç bir fiziğe sahip olduğu düşünülen bi bayanın bütün erkekler tarafından seksi bulunması durumudur.

olay ise hanımefendının göğüslerinde bitmektedir zannımca.

hanımefendıyı seksı bulmayan ya gay'dir ya da yalan söylüyordur,bugüne kadar "ulan bi kere versin almassam nolayım" demeyen erkek de duymadım. evet ben dahil.
teni de beğenilmesinde ki en önemli sebeplerdendir.
sadece göğüs değil bacaklarıda hayranlığa hayranlık katmaktadır.
soyadının erkeklerde yarattığı nöro-linguistik bilinçaltı dalgalanmadan kaynaklanıyor olabilir.
hem başlık hem de deniz seki için bir atasözü...

(bkz: essegin aklina karpuz kabugu dusurmek)
tezat var burda arkadaşlar... deniz seki ve seksapalite bence...çok uzak! ama beğenene de ne laf atim ben... ben istemedim şahsen deniz seki versin diye. gay de değilim. bence gelin nazire şenlendirici'yi koruyalım kurtaralım, hüsnü de evine dönsün...
ülkede başka hatun kalmamış gibi bu ne şimdi birader dememize neden olan tespittir.
cunku balik etli.
kadın olarak +1 ile katıldığım önerme.
o bembeyaz teni, kızıl saçları, seksi gülüşü beni bile eritiyor.
lömbür lömbür hoplayıp zıplayan yağ kütlelerini göz önüne aldığımızda, deniz seki'nin ne kadar güzel bir bayan olduğunun göstergesidir.