bugün

çarşı gibi kendilerini satmadıkları içindir.
(bkz: teslim ol bizans)
türk ve islam topluluklarına yapılan zulmü mursiciolarak tanımlayan geri kafalının insan olamama sebeplerinden daha çekici gelmemistir.

olmasa da olur bence.

(bkz: ben sana yazar olamazsın demedim)
ulan yaptığınıza bakın, mursici, gezici diye milleti bölüyorsunuz. sanki çok alâkalıymış gibi sen kendi insanının sesine kulak vermeden, fizanı dinlemeye kalkarsan olacağı budur. o değilde, bu dış politika, hem dışarda, hemde içte kötü sonuçlar doğuruyor. bakalım sonumuz ne olacak.
koca pankartta sadece r4bia sembolünü görebilen arkadaşın ithamı.
yazarın mantığıyla olaya yaklaşırsak şunu diyebilirim:

-oo doğu türkistan bayrağı açmışlar hepsi türkçi ırkçı faşikler bursaspor taraftar grubu ıyyy hiç sevmedim.

kosova bayrağı falan da var orda ??
iyide bursa gezici falan olmamıştır , nerden çıkarttın ?

mursici dediğin insanlar , dünyada değişen ve gelişen olayları yakından ilgilenen topluluk ..adı teksas !

çarşı gibi ülkeyimi karıştırmaya çalışsınlarlar yada erdoğan ı iktidardan indimeyemi çalışsılar ?

yada anarşist eylemler gerçekleştirip nerde insan hakları ve demokrasimi desinler ?

yada ingiliz konsolosluğunun gönderdiği biraları içip taksimde arzı endammı etsinler ?

güldürmeyin adamı ... şimdi hadi gidin ve oyunlarınızı oynayın !
adam olmalarıdır. bazı çarşıcılar gibi satılık gezici olmamalarıdır.
türkiye dahil 14 ülke için pankart açtıkları halde dar kafalı insanlar tarafından yargılanmalarıdır.
Adamin hasi olmalarindandir.
bursalılar mursici değildir. zaten pankartta da mursi ile ilgili bir simge yoktur. genel olarak bursaspor taraftarının gezi ile ilgili görüşlerini bursa'da yapılan gezi parkı destek yürüyüşlerindeki yoğun olarak görülen yeşil-beyaz renklerden anlayabilirsiniz. tabi ki farklı görüşlerden insanları barındırmaktadır bu kitle, o ayrı.

edit: lan taksim'de içilen biriları ingiliz konsolosluğu göndermiş. ahahahahah. hasssiktir be rıfat abi.
yanlış genellemedir. ben bursalıyım mursici değilim. nolcak şimdi? ayrıca belirtmeden geçemiyecem bu güruhun başı ibrahim yazıcı'nın cenazesinde mikrofondan herkesin ayağa kalkıp and mı içtirmişti. siktir olup gitmeleri dileğiyle.
birilerini rahatsız etmiştir.
http://inciswf.com/1269236582.swf
orada sadece r4bia mı vardı?

hayır orada doğu türkistan, kerkük ve karabağ'da vardı. *