bugün

ilki tarafımdan haydi bursalılar sinemaya gidiyoruz şeklinde düzenlenmiş ve kısıtlı katılım olması sebebiyle çekirdek zirve olmuştur (bkz: bursa karayip korsanları 2 izleyelim zirvesi)şimdi ise okadar yalan olan zirveden sonra (bkz: bowling oynayan kınalı eller ve mudanya zirvesi)toparlanıp istanbul halkına karşı rezil olan imajımızı düzeltmek için en iyi yaptığımız zirveyi tekrar edelim dedim .

yer : carrefour

film : hızlı ve öfkeli 3 /tokyo yarışı

saat : 21,00

gün : 02-08-2006 - çarşamba

haydi bursalılar diyorum gelen yazsın gelmeyende fahri olarak bizi desteklesin .
iyi eglenceler benim yerimede eglenin dedigim zirve.
çok kuvvetli muhtemel orada olacağım zirvedir...
alternatif olarak tokyoya gezi düzenlemeyi düşündüğüm ama katılımcıların ulaşımını düşünerekten vazgeçtigim,sinema aktivitesine destek verdiğim ancak antalyada bulunmam sebebiyle katılamayacagım zirvedir.
''bursa'da olsaydım belki'' dediğim zirvedir. * * * *
yüksek ihtimal ilk zirvem olacaktır.
başka bir film izlesek daha iyi olmaz mı diye soruların beynimi kurcaladığı zirvedir...
luc besson un yeni filmi angel-a yı izleyelim daha iyi olmaz mı dediğim zirvedir...
film yada gün değişebilir ama yer carrefour olsun diye olumlu yaklaştığım ve ortaklaşa karar verelim dediğim zirvedir .herkes bir fikir söylerse oy birliğiyle karar verebiliriz diye düşündüğüm zirvedir . *
sinema zirvesinin film izlentisi esnasında, bütün sözlük yazarlarının el ele oturması haricinde herhangi bir bağdaştırıcılığının olmayacağını düşündüğüm zirvedir.
not: bütün yazarların hızlı ve öfkeli izlerken ne kadar süre el ele oturabileceklerini şiddetle merak etmekteyimdir.
kimin yanına oturacağıma bağlıdır.
katılımcıların eldiven takma, giyme, geçirme zorunluluğu var mıdır nedir? olsa iyi olurdur.
katılımcıların ne isterse takabilecekleri, isterlerse onlara yardımcı olacağım zirvedir... ancaaaak bir tek yasak vardır, saçmalamamak!
sözlük ahalisinden kimseyi tanımadığım için yakamıza karanfil takalım dediğim zirvedir...
sen gel biz seni buluruz dediğim zirvedir...
saat 19 da halı saham var.o yüzden başka güne alırsak seve seve geleceğim zirvedir.
başka bi tarihe ertelenmesi halinde * * katılabileceğim zirvedir.
gelen haberler sonucu önümüzdeki haftaya ertelenen ve bu son erteleme olan artık haftaya bir gün seçinde yapalım şu zirveyi dediğim zirvedir filmde değişebilir artık oy birliğiyle bir karar varsak zahmet olmazsa arkadaşlar bakın istanbul ahalisine rezil rüsva olduk dediğim ve yalan olmasını istemediğim zirvedir .
son verilen karar icabında gereği düşünüldü ve aşağıya bir liste hazırlandı başka eklenmek isteyen varsa cıvıtmadan caymadan sonradan satmaya meğil bırakmadan mesaj atsın ekleyelim dediğim zirvedir

yer : carrefour

tarih : 08 ağustos 2006

film : spot seçilecek ama scary movie 4 olma ihtimali kuvvetli

saat : buluşma saati daha erken olucak ama film için 21,00 den sonraki matinalar tercih sebebi olacak

amaç : eğlenme ,kaynaşma, sohbet ,film izleme ,ara yorumlar ,mısır ve kola ikramı , ve bol geyik *

katılımcılar :

montajelemanı **
can *
omayra*
olric *
yawuz & salca **
don santino corleone *
ozz le grand *
yasakani *
tabii ki ben enterezan *
derek *
ağır abi olarak davet edilmem üzere memnuniyetle teşrif edecek, engin sinema bilgimle isteyen herkesi aydınlatacak, eğlenme-kaynaşma-geyik v.b şeylere can-ı gönülden iştirak edecek, bir sinema zirvesine katılmak suretiyle mutluluk gözyaşları dökeceğim zirvedir...
bursada bir zirveye katıLmak istiyordum..bu zirve vesiLe oLacaktır..* * *
hala aklımda kaldı hızlı ve ofkeli tokyo yarısına da gidin benim icin dedigim bir zirvedir.
bence sinemaya gideceğimizde yakınlardaki bir gün fb veya gs'mizin avrupa maçını izleyelim daha iyi ortam olur dediğim zirvedir.
bursada olmama rağmen kaçırdığım ve kahrolduğum zirvedir
yani bir gelişme var mı gidiyoruz değil mi sorularını sordurtan zirvedir...