bugün

enterezan öncülüğünde, 14 temmuz cuma günü, en azından 3 yazar ve bir misafirle karayip korsanları izlenecek ve mısır yenecek bir zirve olacağından eminiz.*
gold kartımın rezervasyonda son derece ayrıcalık tanınacağı ve tarafımdan memnuniyetle kullanılacağı yalan olmayacak zirvedir katılımcılarda dönek yada dansöz olmama ve son dakikada vazgeçmemesi şartı aranmaktadır bu şarta uyan kişiler bana bildirsinler muhtemelen 9 dan sonraki matine için ayarlama yapılacaktır matine saati yarın bildirilecektir
(bkz: serefsizim daha önce aklıma gelmisti) *
bu sefer satmayacağıma emin olabileceğiniz zirve. *

(bkz: karayip korsanlari bursa da)
mutlaka yapilsin dedigim zirve. hem beraber olunur, hem fazlasiyla surukleyici ve eglenceli olan bu filmi izlemis olur bursali yazarlarimiz.*
bir degisikilik yapın gelin buraya,istanbullu yazarlarla birlesin hepberaber komple bir salon kapatalım dedigim zirvedir.
(bkz: karayip karayip korsanları 2 filmini biz çekelim zirvesi)
14 temmuz saat 21 matinesine yer ayırttığım ve katılımcıların

olric
enterezan
omayra
yawuz
montajelemanı *
bay x *** ***

başka gelecek varmı ? demek istediğimiz zirve
gelmeyi çok istedigim fakat mümkün olmayacagı için iyi eglenceler demekle yetinecegim zirve..
katılamadıgım zirvedir.*
izleyin izleyin süper film hatta johnny deppin repliklerini de ezberleyin zaten johnny süper de filme yansıyo sonuna kadar desteklediğim zirve
14 temmuz 2006 omayra kina gecesi zirvesinin yalan olmasına sebep olmuştur. kısmet diilmiş, napalım. berkecan olmazsa mertcan olur.
gerçekleştirmekte başarılı olduğumuz zirvenin perde arkasından bir iki yorum tarafımdan şunları yazabilirim

gold kartım işe yaramış ve filmi çoğu kişiden ucuza hemde en kıyak yerde izlemişizdir *

bu sefer ekilmemişizdir gelecek herkes sözünde durmuştur *

ama genede olric ben ve bir misafir yarım saat boyunca diğer ekibin gelmesini beklerken bir hayli yeşil yaprak yapıp, kökleri sağlamlaştırmışızdır *

filmde bol miktar da kalamar olması ,abartının dibine vurması dolayısıyla herkes birbiriyle geyik yapıp mısır ve su tüketmiştir hatta ertesi gün sözlüğe girip filme ayar verelim nidalarıyla sinemayı gülerek terketmişizdir ama johnyy bahane orlando şahane diye hem fikir olduk *

ve pür merak nefesleri tuttuk filmin 3 numarasını bekliyoruz*

bu arada filmin hala ilkini seyretmeyen yazar arkadaşlarımız var (bkz: salca)o yüzden zaman zaman filmi anlatmak zorunda kalmam dolayısıyla yanımdaki kişilerden film sırasında ayar aldım *

lafın kısası film bahane ama zirve şahaneydi *
helal olsun size.
bursa'da olmama ragmen katılamadıgım bir zirve daha olmuştur.
ne güzel.. ne güzel..
film başlamadan önce çıkan film korsanları reklamını görünce "acaba yanlış filme mi geldik ? bu karayip korsanları değil, film korsanları" dememe sebebiyet veren zirve.
vay anasını nasıl kaçırdım ben bunu dediğim zirve... hem de bir film hem de ben yokum!!! yazık oldu ama...
ah be canlar haberimiz olaydı da katılaydık dediğim zirve...bi dahaki sefere
bursada yasamayan yazarların katılması doğal olarak imkansız olan zirve...
(bkz: istanbul karayip korsanları 2 izleyelim zirvesi)