bugün

Bunlar da memlekete anap'ın attığı kazıklar işte.
Türkiye'nin en büyük kapasiteli doğalgaz çevrim santrali.
Çalışmıyor şu an.
Bursa valiliğine o bacaların içini su doldurarak serbest dalış sporunda kullanılması için dilekçe verdim.
Böylece ciddi bir turizm geliri elde ederiz diye düşünüyorum.
bazı bilim çevreleri tarafından bursa merkezinin şehir sıcaklık ortalamasını 2 santigrat derece kadar yükselttiği iddia edilen doğalgaz santralidir.
Vayy arkadaş bilim adamlarının kaybettiği boruları bulmuş. Güzel günlerde kullasın.
Sende nükleer atıksın bence kanka.
Bayağı sağlam gizlemişler yalnız, bunu fark etmek zor olmuştur.
Ovaakça termik santralini mi demek istemiş acaba.
Terminale girmeden iki tane ağzı açık bir kule var ne olduğu belli değil. Bazıları Elektrik için diyorlar bazıları da beton üretiyor diyorlar. Dexterin labaratuvarı gibi kimse ne dönüyor içerde bilmiyor.
acaba başka bir millet var mıdır kendi gizli şeylerini ortalığa döken, askeri operasyonları, askeri araçları paylaşan... aferin bize...
"Santral, yılın ilk 10 ayındaki kapasite kullanımına göre 2017'de 5.056.615.200 kWh elektrik üretecektir."
Çalışıyormuş işte nereye dalıyon aq.
Bahsi geçen bacaları EÜAŞ Bursa Doğalgaz
Kombine Çevrim Santrali diye aratırsanız tüm bilgilerine ulaşırsınız.

görsel
Bursa Doğalgaz Santrali veya Ovaakça Termik Santrali olarak da anılmaktadır.

görsel
(bkz: bütün sırrı ifşa ettin ya)
uzaydan mısır piramitleri gibi görünen yapıdır. firavun keops'un yeni bulunan mezarındaki hiyeroglifde benzer şekillere rastlanmış olup, bu benzerliğin sırrı hala araştırılmaktadır.
Ben de tophane ye her çıktığımda bu ne ulan diyordum.
doğalgaz santrali ilk bursaya gittigimde görmüştüm bu ne lan demiştim nükkleer varda bizmi bilmiyoz demiştim.
Konu cehape' ye ve " çatla- patlaya " bağlandığına göre dağılabilirsiniz.

Not: eskiden bunlar ne içiyorlar derdim.
içmiyorlarmış. Sadece nöronları arasında iletişim yokmuş.
Ayrandan ve tüm süt üreten canlılardan özür diliyorum.
Sonuçta evriminde bir sınırı var.
Başlık sahibinin entry'lerini okudum. Yalancı çıkarmak için değil, meraktan soruyorum:
Bunlar nükleer santral mi? Gizleniyor mu? Peki kimden gizleniyor? Abd, fransa, çin, iran vs.. nükleer santrali görse pat diye tanıyacak adamlardan mı saklıyoruz? Bunu bi sen anlamazsın, bi ben, bir de kenya, uganda falan.. dağ başında, yer altında falan değil ki bu, kabak gibi meydanda..
Ikinci sorum: girişi yasak, yolu kapalı deniyor. Peki, ben herhangi bir hes veya termik santrale girebiliyor muyum? Israrcı olsam sıkıntı yaşamaz mıyım? Koca nükleer santrali bırak, belediye fen işleri müdürünün odasına gidene kadar güvenlik, x ray ve sekreteri aşmak gerekiyor..
Üç.. nükleer santral yapacağız diye bangır bangır dünyaya reklam edip, bütçesi şu kadar, bu kadar rus çalışacak vs. Diye gazete haberi yapıyoruz.. ilgili kimi ülkeler de bunu engellemek için bize baskı üstüne baskı yapıyor.. bu santrali atladılar mı mesela? Kıçı kırık haşhaş ekimi yasağı için kongre'den karar çıkarttı adamlar.. buna demezler mi, bizim yaptığımız santrali yıkmazsan, sana şöyle yaparız diye..
Dört.. bunu biz ne yapabiliriz ne işletebiliriz, akkuyu için bi ton eleman eğitilecek, ruslar gelecek falan.. mesela bursa'da, incirlik'teki gibi yerleşik bir rus/amerikan vs kitle var mı.. varsa, deriz ki, haaa bunlar burada çalışıyor..

Benim kafama bunlar takıldı.
oranın yakınından geçenler arasında bu kuleleri nükleer santrale benzeten bir çok kişi var zaten. konunun uzmanı olmaya gerek yok. benzediği doğru. içinde ne var bilemiyoruz.

bu bilgi doğru mu yanlış mı bilemiyorum. araştırılabilir.

başlığı açan yazar duyduğunu aktarıyor, araştırmaya yönlendiriyor. herkes araştırıp öğrensin diyor.

yazarı tehdit etmek nedir?

her konuda feyz alınan ekşi sözlüğü açın bakın. eminim orada da vardır bu konu (ben henüz bakmadım).
pek de gizleyememişler anlaşılan.
pipi ve memelerimde yaşanan sayısal artışın sebebidir.
pekde gizli değilmiş demekki.
işsiz veledin biri işaretlemiştir orayı.
Boğaziçi köprüsünun altında atom bombası var geyigiyle büyüdük.bu da onun gibi bir şey.
(bkz: akpnin gizli yerli uçan otomobil projesi)