Uludağ Sözlük Bursa 1. Bowling Zirvesi düzenlendi
sonlara doğru katılıp mutlubaykus'u görmediğim için kapıdan geri döndüğğüm vize, rize, zirve neyse işte.

beğenmedim, beğenmeyeceğim de bu güdüşle..

şu sözlükte bi yerlerde güzel kızların olduğunu biliyorum, bulana kadar da böyle kapıdan girip bacadan çıkıcam,
bahaneler uydurucam girmemek için.
ama mutlubaykusun olmaması beni gerçekten etkiledi.

kardaşım yoise ben de youm.

yaşasın halkların kardeşliği, yaşasın tam bağımsız tükiye, ya sev ya terket babaya rahmet toprağa bereket, hadi gençler biraz hareket. *
gruplardan 1 takım 1. olaiblir ama kişiler arasında 96 puanla 3 strike la en yüksek puanı benim almış olduğum zirvedir. üstüne arjantin bomontiyi de ben hüplettim...

organizaytırlara tişikkirlir. güzeldi arkadaşlar!
nedense bu tip zirvelere popüler yazarların katılmaması çok enteresandır.
ne güzel eğlence var. neden kendilerini saklarlar anlamak güç.
zirve yapıyorsunuz, beni çağırmıyorsunuz. madrid ten dönüşte uğrardım. *
maalesef uzaktan izlediğim zirve. masaya gitmedim öyle baktım bir köşeden simit ayran yedim. *
görsel

zenginlermiş ellam!

Ben bu yüzden gitmiyorum zirvelere... Çıkarıp maltepe yi koyamam ki masa üstüne...

Yazar diyecek bir sigara ver

Çıkartıp adıyaman tütünü atacağım üstüne

çal keke çal...
vol 1'i yapılmış ve bitmiş zirvedir.gayet keyifli ve eğlenceli geçti.ortamadan çıkmaya yakın, alışsam da gayet güzeldi.mafya vatandaş ve komiser oyununda mafya olmamdan şüphelenen arkadaşlara selam ederim * (işin latifesi tabi bu ).
özetle güzel geçmiş zirvedir hır gür olmadan bitmiştir.herkese teşekkür ederim enty'mi sonlandırırım boylece.
gelen arkadaşlara teşekkür etmeyi borç bilirim. Gayet eğlendik güldük ve yeni insanlar tanıdık takımım baya zayıftı ama ikinci zirvede daha iyi çalışıp o puanları daha da yükseğe çıkaracağız.
Çilekli turta nın ve diğer organizatörlerin bol bol teşekkürü hak ettiği zirve olmuştur. Emeğinize sağlık dostlar.
görükleye aşırı uzakta gerçekleşen zirvedir.
belki daha yakın olaydı.
neyse başka zaman çocuklar.
her gün 93 çilesi çektiğimden dolayı katılamadığım zirve.
yarın olacak zirveyi yeni görmem ile birlikte kendimi kınadığım zirvedir. Ayrıca bu tanım sadece beni ilgilendirdiği için gammazlanırsa silinecektir. Yapmayın. ayıp.

tanım: bursa'da gerçekleşecek zirvedir.

edit: korktum la tamam.
yarın olacak zirvedir.
o saatte çalışıyor olduğum için katılamayacağım ve bundan dolayı büyük üzüntü duyduğum zirve. hay anasını ya, millet bowlinglerde olacak , sen çalış be ilmaren'im. olsun senin de bir gün yüzün güler, bowling topuyla labutlara doğru yuvarlanırsın, strike bilem yaparsın belki o şekilde.
(bkz: yazar avutma teknikleri vol 1)
"Bursalı Yazarlar Bowling Zirvesi'nde"
http://www.sozlukhaber.com/h/355/

edit: zirve saati düzeltildi.
11 mayıs da konser çalışmam olduğu için aranızda bulunumayacağım zirvedir. katılmayı da düşünmüştüm ha.
1 saat erken gidip antreman yapacağım zirve. hırs yaptım sözlük.
11 mayıs' ta, uzun süredir beklediğim, ahmet ümit' in imza günü olması sebebiyle, 11 mayıs' ta olması halinde katılamayacağım zirvedir.

itiraz ediyorum sayın organizatör !
Parayı denkleştiremediğim için katılamayacağım zirve.
Bir de 4,5 saat yolculuk zor geliyo be hacı.
allahdan bi mani çıkmazsa katılamayacağım zirve.
adapazarı nda da olmasını temenni ettiğim güzel bir etkinlik.
hala olmadı mı zirvesi? illa tüm karizmamla getireceksiniz beni oraya amk ya. *
anneler gününe denk gelen zirve... kötü bir tarih.
ales günü yapıldığından mütevellit gelmek isteyip gelemeyeceğim zirvedir üzüldüm ya lan ciddi ciddi.
Kafama gore askerligi unutmak adina gelebilecegim zirvedir.