bugün

kesinlikle orada olacağım, umarım sözlukten yeterince katılım alır.
ben de geliceğim ve hiç şansınız yok. 5 strike tan aşağısı kurtarmaz.

turtam yapıyorsa eğlenceli olacak ve koşa koşa gideceğim zirvedir.
zirvebox ta açılmış zirvedir. katılmak isteyenler kendilerini kayıt ettirebilirler.
gelirim, yapamayınca dalga geçene çok pis dalarım abisi! Pragmatistiz biz bowling neyim bilmeyiz. Neyse muhabbet olur.
haydi sen de gel, sensiz olamaz ki! *
jedi güçlerine karşılık, jetli güçlerimi kullanıp bütün rakiplerimi geçeceğim zirve olacak.
gideceğim zirvedir, lakin anatolium nerde bilmememden mütevellit kaybolabilirim, çok korkuyorum!
yer tamamen kesinleştiğinde mekana gidiş yönünde direktifler gelecek olan yazarlara bildirilecektir. hatta nereden geliyorsanız ona göre otobüs, metro vb. kaynakları sunacağız.

tişikkirlir.
gidip gitmeme konusunda kararsız olduğum zirve. bowlinge para vermeyeceksek ve ulaşım sponsoru bulabilirsek gidebilirim.

not: bedava mezarı olan mesaj atabilir.
protest abimiz gelecekse üstüne para bile vereceğimiz zirvedir. *
--spoiler--
bowling'e -yarın kesinleşmekle beraber- sadece 5,50 tl ödenecek zirvedir.
--spoiler--

5.50 ne amk?

5.50'ye tam 7.5 tane ekmek alır insan, hatta besaş ekmek sırasında girer 10 tane ekmek alır.

pis burjuvalar...
evliler eşleriyle gelsinler mimkinse kalabalık oluruz. hatta çoluk çocuk falan negsel cıvıl cıvıl oyş.

azıcık çocuk sevelim be !!!
kabul edilmezsem yine de gelip uzaktan sinsi sinsi izleyeceğim zirve olacaktır. dergi okuyan birini görürseniz dikkatli olun ! *
güzel bir zirve olacak ve umarız ki geleneksel olacak. Katılın eğlenin.
katılacağım bir zirve olması ümidiyle.
Pazar günü erken uyanabilen yazarları şimdiden kutlar ve başarılarının devamını dilerim.
Bu kadar kişiyle bowling oynanmaz. sıra gelmez, kavga çıkar.
ayakkabılarınızı bir gün önceden ayırtın.
pazar günü zirve mi olur amına koyayım. saat 13:00 de kalkılır, ailecek kahvaltı edilir, çoluk çocuğun ödevlerine yardım edilir, trt 1 de pazar senfonisi hikmet şimşek izlenir, 7'den 77'ye başlar sonra, uçan kaz, yakari, calimero derken akşam olur. leğende banyo yapıldıktan sonra bizimkiler izlenir ve yatılır.

bowling ney lan, icat çıkarmayın başımıza.
nick the choper kişisini top olarak kullanacağım zirvedir. zira 8 değil 11 olabilitesi varsa çok seviniciğim.
çalışıyorum lan nasıl geleyim zirvesidir. *
Gelirsem yazarlara falsolu attığımı göstereceğim zirvedir.

Bazen sıtrayk bile oluyo öle atınca.

Bi arkaaşlara bakıyım belki geliriz.
Vay arkadaş bursada okurken yazar değildim bilmezdim zirve falan. şimdi de çok uzaklardayim yapmayin kankalar her hafta bir zirve içim gidiyor.
sozluk yazarlarindan sayin cilekli turta nin, benimle tanisabilmek, bogabilmek hatta picaklamak adina duzenledigi zirvedir. bir rivayete gore yataginin bas ucunda voodoo bebegim bile mevcutmus. bu sartlar altinda kat(i)li(mi)miz caizdir.

ayrica bowling de ne ola ki? biz öyle gavur adetlerini bilmeyük zirvesidir.

(img:#430189)
mümkünse bekar ve sevgilisi olmayan bayanlar gelsin dediğim zirvedir.
mümkünse iphone u olmayan bayanlar gelsin ve foursquare kullanmasınlar.
mümkünse boy 1.50 geçenler gelmesin dediğim zirvedir.