bugün

ağa babaları zamanında amerika'ya büyük hizmetlerde bulunmuş ülkücüdür. O yüzden hassas bir yapıya sahiptir. duygusaldır.
nike giyen solcu kadar kolpadır. ülkücü neden burger'a ağlasın? görmedik ama nike giyen, aynı zamanda solcuların %100'ünü oluşturan çakma insanları tüm dünya gördü.
solcunun birinin gece götü açıkta kaldığı için gördüğü rüyanın başkahramanı olan ülkücüdür.
(bkz: yaran başlıklar)
emeğin, çalışmanın, alınterinin, huzurun değerini bilmeyenlerin anlayamayacağı kişidir. işler kırarak çözülecekse herkes kendi camını kırsın.
içeride yemek yiyen yurdum insanı ve çalışan yurdum işçisi ise, camı kıran çakma sosyalist sikilmelidir.
edit: (bkz: anarşistler)
bu karde$ sivriburun ayakkabısının altındaki gucci yazısı silinince intihar eder.

ya hakkaten küfür edicem editi: $u an dua ediyorum bunu eksileyen için. umarım öteki tarafta çok güzel bir sefa sürer.
bizim millet gariptir
her lafı kaldırmaz
ibne dersin kızar
sikersin aldırmaz

(bkz: neyzen tevfik)
işçinin, emekçinin hakkını savunan ülkücüdür.*

mantıklı bir işe imza atmayan klasik ülkücüdür diyelim biz.
sadece ülkücü değil aynı zamanda dinci ve kemalist kesimde ağlayan kısımdadır.

konu kapitalizm karşıtlığı olunca hepsi aynı safa geçer. * *

(bkz: al birini vur ötekine)
burger king camı kırdığı için imf nin türkiye yi terkedeceğini sanan devrimciden daha zeki olan insandır.
herhangi bir yere zarar vermeyi doğru bulan öküz kadar aklı olan ülkücüdür.
aynı zamanda amerikan askerinin burnu kanasa üzülen ülkücüdür.
hatay'da polis arabasını yakarken, esnafın dükkanını kırıp dökerken "ama biz haklıydık" moduna giren sefil ülkücüdür.